Зимовий кубок спринту розіграно у Полтаві

19 лютого у Полтаві відбулись міські відкриті змагання зі спортивного орієнтування “Зимовий кубок спринту” (2-ий старт).

Організаторами змагань виступили Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської міської ради та ГО “Полтавська федерація спортивного орієнтування”.

Старт був розпочатий о 12-00, учасники сходились на 11-00, щоб отримати нагрудний номер та картку учасника. Загалом прийняло участь 60 спортсменів різних вікових категорій, від наймолодших 9-10 років до старших 60-65 років. Переважна частина учасників – молодь, школярі, студенти. Основна кількість спортсменів з Полтави, також були представники з Решетилівки, Полтавського р-ну та Горішніх Плавнів.

1

Спортивне орієнтування – це активний вид спорту, у якому спортсмен за допомогою карти та компасу, своїх умінь та навичок з орієнтування, знаходить (бігом чи пішки) контрольні пункти на місцевості, що відмічені на карті. Перемагає той, хто виконає це правильно та найшвидше.

Перші місця у змаганні отримали: серед старшокласників – Братусь Максим (Полтава), серед дітей – Давидов Денис (Полтава) та Трощак Маркіян (Полтава), серед молоді – Піддубний Михайло (Полтава), серед дорослих – Береговий Валерій (Полтава), серед новачків – Дяченко Катя (Полтава).

2

Детальні результати “Зимовий кубок спринту” можна переглянути на офіційному сайті Полтавської федерації спортивного орієнтування redwhite.pro.

Бажаючі займатись спортивним орієнтуванням будь-якого віку можуть зв’язатися із керівником Полтавської федерації спортивного орієнтування Сергієм БРІН (0992277131 чи по е-мейл sergofsport@gmail.com).

Анастасія Бондар