Звіт сільради, премії вихователям дитсадків і допомога усім, хто потребує. Як пройшла бюджетна комісія Терешківської сільради

Терешківський сільський голова Наталія ТуркенічТерешківський сільський голова Наталія Туркеніч

12 березня пройшла бюджетна комісія Терешківської сільради. Її члени розглянули звернення громадян та заплановані питання. Далі рішення прийматиме сесія. 

Спочатку комісія розглянула звіт Терешківської сільради за минулий рік. Вдалося виконати річний бюджет та реалізувати заплановані ініціативи. Терешківський сільський голова Наталія Туркеніч відповіла на усі запитання членів комісії. Тепер звіт затверджуватимуть усі депутати на сесії. 

Розглянули і звернення дитячих садків. На території Терешківської сільради їх два: «Барвінок» та «Ялинка». Педагогічні колективи отримають премії у березні, це подарунок для них на 8 березня. Крім того, їм нараховуватимуться надбавки до заробітної платні. 

— Важливо, щоб кваліфіковані працівники залишалися у нас. А для цього їх треба підтримувати. У тому числі матеріально. Після об’єднання ми опікуватимемося школами і так само робитимемо усе, щоб вчителі та їхні вихованці відчували себе комфортно, — розповіла Наталія Туркеніч. 

Інше питання — це забезпечення дитсадків. Наприклад, у «Ялинці» замінили пральні. Старе обладнання здали на металобрухт, а тепер за ці кошти для садка закуплять екран та проектор. Комісія розглянула і інші звернення керівниць садочків. Поступово на них виділятимуться кошти. 

У Микільській сільраді, яка утворила ОТГ з Терешківською, свого садочка немає. У майбутньому це питання вирішуватиме вже рада об’єднаної громади. Але там так само потрібно буде створювати найкращі умови.

На бюджетній комісії у Терешках розглянули питання дитсадків На бюджетній комісії у Терешках розглянули питання дитсадків

Члени бюджетної комісії Члени бюджетної комісії

До сільради також звертаються місцеві мешканці за допомогою. Хтось перебуває у скрутному становищі і не має коштів на лікування, хтось потребує коштів для поховання близьких. Серед інших і бійці АТО, які просять гроші на оздоровлення.

Бюджетна комісія розглянула усі звернення, а це кілька десятків, і рекомендувала їх до розгляду на сесії. Кожен, хто звертався за допомогою, отримає її.

— Часи бувають різні. І перше завдання сільради — допомагати тим, хто цього потребує. Нас обирали люди, і для них ми і працюємо, — наголосила Терешівський сільський голова Наталія Туркеніч. 

Марк ЧУБЕНКО