Зона відпочинку на озері та новий водогін: проекти, які реалізовує Терешківська сільрада

Проект рекреаційної зони біля Озера КожевногоПроект рекреаційної зони біля Озера Кожевного

Рекреаційна зона у Терешках та водогін на одній з вулиць у Копилах — проекти, які працюватимуть вже на новостворену об’єднану громаду з Микільською сільрадою. Сьогодні Терешківський сільський голова Наталія Туркеніч зустрілася з підрядниками та виконавцями, щоб визначити напрямки їхньої реалізації.

Коло озера Кожевного облаштують зону відпочинку 

Біля озера Кожевного у Терешках створять рекреаційну зону. Роботи планують завершити до нового пляжного сезону. 

Озеро вже очистили. Заглиблювати водойму не довелося, адже її глибина і так сягає 7 м. Тепер тут планують облаштувати дитячі та спортивні майданчики, волейбольне поле, зробити гарний пляж. Крім того, у планах у Терешківської сільради створення паркової зони з іншої сторони озера. Тут будуть доріжки для прогулянок, лавки для відпочинку.

— Тут зможуть відпочивати мешканці усієї нашої новоствореної об’єднаної громади. Хочеться, щоб люди приходили та приїздили сюди з дітками, гарно проводили час. А про красу навколишьної природи навіть розповідати не буду, ви все і так бачите, — говорить Терешківський сільський голова Наталія Туркеніч. 

Для початку усіх робіт представники мали визначити місця проходження оптоволоконного кабелю біля озера. Адже важливо не пошкодити його. Крім того, з майбутньою рекреаційною зоною межує приватна земельна ділянка. Щоб уникнути конфлікту потрібно чітко зберігати ці межі.

Робоча нарада коло озера Кожевного

Новий водогін на вулиці Зеленій у Копилах 

Мешканці верхніх поверхів будинків по вулиці Зеленій у Копилах скаржаться на низький тиск води. Крім того, час від часу тут виникають проблеми з водопостачанням. Раніше було 3 труби для постачання води у Копили, але 2 зносилися і тепер працює лише одна. Через це і виникають проблеми. 

Терешівська сільрада вирішила провести тут новий водогін та каналізацію. Після зустрічі з проектантом на озері Кожевному, Наталія Туркеніч приїхала на робочу нараду у Копили. Разом з виконавцями робіт переглянули маршрут прокладання водогону та визначили проблемні моменти. 

У деяких місцях є перепади рельєфу, тому потрібно використати еластичні труби. Але найбільше проблем викликає ділянка біля залізничної дороги. З іншої сторони від неї знаходиться пагорб. А відстань від залізничних шляхів має бути не меншою за 2 метри.

Обговорення проблемного питання при проведенні водогону Обговорення проблемного питання при проведенні водогону

Керуючись напрацюваннями проектантів, виконавці робіт знайдуть технічні рішення для цього питання. 

У планах Терешківської сільради подальше розширення мережі водопостачання у Копилах. 

— Роботи у нашій сільраді вистачає, як і у Микільській. Але я впевнена, що після об’єднання нам стане легше працювати. Адже ми отримаємо значно більше можливостей для покращення умов життя у кожному населеному пункті, — переконана Наталія Туркеніч.

Андрій БОРОВИК