ЗМІ: Полтавщині загрожує екологічна катастрофа

Селу Лазорки, що на Полтавщині, загрожує екологічна катастрофа з дуже високим ризиком зараження ґрунтових вод і поширенням інфекційних і хронічних захворювань. Про це йдеться в матеріалі «КП Харків».

Як повідомляє видання, причиною екологічних проблем в регіоні може стати скотомогильник на території фермерського господарства бізнесмена Олексія Тараненко. Поховання тварин там, вже довгий час відбувається з тотальним порушенням санітарних норм і як наслідок створює нестерпні умови для місцевих жителів.

«Замість регламентованої санітарними правилами бетонної огорожі поставлений звичайний дерев’яний паркан, хвіртки і охорони немає. У відкритих ямах на сонці повільно розкладаються відходи і туші тварин. Без всякого належного зберігання на відкритому повітрі стоять балони і ємності з отрутохімікатами. Тому крім поганого запаху вітер розносить по окрузі ще й хімію, яка може викликати алергію і напади астми »- розповів кореспондент КП, побувавши на місці події.

Лазоркам загрожує справжнісінька екологічна катастрофа з дуже високим ризиком зараження ґрунтових вод і поширенням інфекційних і хронічних захворювань. І все це при повному потуранні місцевої влади – говориться в матеріалі.

Скаржитися на смердюче господарство Олексія Тараненко, за словами місцевих жителів, виявилося марно – надто високі у нього зв’язку. «Кому скаржитися? Наші у нього паї тримають, з чиновниками він на короткій нозі. А що на скотомогильнику тому собаки риються, зараза по всій окрузі йде, так про це знають і в санстанції, і в райадміністрації. Скаржитися, виходить, і нікому »- розповідають місцеві жителі.