Землевпорядників Полтавщини привітали з професійним святом

Сьогодні в Полтавському обласному театрі імені М.В. Гоголя організували свято з нагоди Дня землевпорядника.

Камерний ансамбль імені Дмитра Ашахрумова Полтавської обласної філармонії виконав Державний Гімн України.

Для привітань і нагороджень на сцену запросили голову Полтавської ОДА Валерія Головка, голову Полтавської облради Олександра Біленького й начальника головного управління Держгеокадастру області Вадима Чувпила.

Валерій Головко привітав трудівників галузі й зізнався, що всю повноту земельної проблематики відчув з першого дня своєї каденції — відсутність реєстрів, прозорості, критику. Маючи розвинений аграрний сектор, Полтавщина, як ніяка інша область, першою сприймає всі зміни в земельних відносинах.

Валерій Головко вітає землевпорядну службу Валерій Головко вітає землевпорядну службу

— У мене власна історія ставлення й відчуття цього свята, адже головним наріжним каменем для суспільства завжди була земля, — говорить Валерій Головко. — Робота ваша важка. Сьогодні, не зважаючи на різні думки в суспільстві, ви намагаєтеся все впорядкувати. З кожним днем зростає довіра до землевпорядної служби області.

Саме завдяки діяльності фахівців галузі, зазначив, сьогодні маємо позитивні результати, такі як вирішення плутанини з земельними ділянками для учасників АТО.

Олександр Біленький назвав професію землевпорядника тією, яка об’єднує навколо себе всі інші професії, оскільки вони тим чи іншим чином дотичні до землі:

— У повісті Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я» чітко розкрито, наскільки українському наруду важлива земля. Розуміючи статус землі, питання землі, наскільки це важливо, бажаю, щоб ви отримували задоволення від своєї роботи. Щоб користь, яку ви приносите людям, віддавалася вам сторицею.

Валерій Головко, Ігор Піддубний, Сергій Фролов Валерій Головко, Ігор Піддубний, Сергій Фролов

Олександр Дубовий Олександр Дубовий

Привітав колег і начальник ГУ Держгеокадастру Вадим Чувпило. Зауважив, що здебільшого до землевпорядної служби не звертаються люди, в яких все добре, а зазвичай звертаються з проблемами й спірними питаннями:

— Сьогоднішні привітання — це безцінний результат нашої спільної праці. Приємно, що всі побажання вже звучать не як аванс, а як визнання проведеної колосальної роботи. Сьогодні тут зібрався фундамент землевпорядної служби Полтавщини. Саме завдяки кожному з вас область щодня досягає нових успіхів. Результат є, відновлюється авторитет служби, і це залежить від нашої спільної злагодженої праці.

Серед досягнень керівник обласного Держгеокадастру назвав забезпечення ділянками УБД, врегулювання питань у соціальній сфері, створення громадських пасовищ, передачу земель ОТГ та інше.

На концерті з нагоди Дня землевпорядника На концерті з нагоди Дня землевпорядника

Кращих представників галузі нагородили подяками й почесними грамотами Полтавської облдержадміністрації та Полтавської облради. Вручили цього святкового дня й відзнаки з пам’ятними подарунками. Всіх нагороджених вітали квітами й щирими словами вдячності.

Для нагородження відзнаками Полтавської профспілки працівників агропромислового комплексу України на сцену запросили голову ФГ «Еко-Маяк», Героя України Тетяну Корост.

Представників галузі вітали кращі музичні й танцювальні колективи області та солісти Полтавської обласної філармонії.

Приєднався до привітань і заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий:

— Ця професія — одна з найдавніших і найшанованіших. Адже праця з землею, а тим паче, захист її раціонального використання мають велику вагу для держави. Бажаю всім землевпорядникам міцного здоров’я, добробуту, завжди гарної погоди, теплої землі і попутного вітру.

Прес-служба Полтавської ОДА