Збільшити кількість газу власного видобутку

Народний депутат України від РПЛ Ігор Мосійчук відвідав у Полтаві завод «НГВО», де виробляють нафтогазовидобувне обладнання.

На підприємстві працює понад 40 робітників, які займаються ремонтом нафтогазового обладнання та розробкою ноу-хау в сфері нафтогазовидобування. Комерційний директор Тарас Шабедюк показав виробничі потужності та розповів про роботу підприємства. Завод «НГВО» крім того, що займається безпосереднім виробництвом обладнання, розробив унікальну технологію, яка дозволяє збільшити обсяги видобутку нафти і газу з українських свердловин від 5 до 10 разів. До того ж розроблено технології, що дозволяють здійснювати видобуток без шкоди для екології, зберігаючи довкілля і відновлюючи раніше спустошені видобутком землі.

Ігор Мосійчук, ознайомившись з робою підприємства, знайшов вихід, як боротись з драконівськими вимогами МВФ, щодо підвищення ціни на газ для підприємств та населення.

«Коли МВФ в наглий спосіб вимагає, а кредитозалежний уряд піднімає на 70% ціну на газ, ми — Радикальна партія Олега Ляшка пропонуємо реальну альтернативу у вигляді збільшення видобутку власного газу не лише за рахунок збільшення кількості свердловин, а й в першу чергу впровадження енергомодернізуючих технологій» — зазначив народний депутат. 

Тарас Шебедюк говорить, що їхні розробки, ноу-хау більше користуються попитом за кордоном, а в Україні це нікому не потрібно.

Ігор Мосійчук запевнив: «Буду звертатись до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, щоб державні нафтогазвидобувні підприємства розглянули запропоновані цим заводом технології. Є можливість, а головне велика потреба і для промисловості, і для людей, збільшити видобуток власного газу, і тим самим позбавитись залежності від російського, та необхідності виконувати вимоги МВФ щодо збільшення на нього цін. Саме на цьому наполягає наш Лідер Олег Ляшко та команда Радикальної партії».

Світлана ГАВРИШ