Заява активістів зі Штабу cпротиву щодо вчорашніх подій

Ігор Окіпнюк, Юліан Матвійчук та Олександр Шамота Ігор Окіпнюк, Юліан Матвійчук та Олександр Шамота | Фото Миколи Лисогора

Штаб закликав полтавців не йти на провокації вчорашніх політиків, які на хвилі протестів хочуть знову прийти до влади

Штаб спротиву щиро вдячний усім, хто нас підтримує у цьому протистоянні, особливо бійцям АТО, які готові у будь-яку хвилину виступити з нами пліч-о-пліч на захист прав та інтересів простих полтавців. Ми вдячні ветеранам та учасникам АТО, які допомогли відстоювати арку у боях с «тітушками», долучилися до блокування міської ради або просто сприяли інформаційно.

У той же час, ми закликаємо усіх небайдужих не стати заручниками політичної гри, організованої певними політичними діячами на хвилі протестного руху, який відбувається через бездіяльність місцевої влади, внаслідок якої постраждав Олекса Коба та інші учасники протесту. Наприклад, що стосується сьогоднішньої акції та незрозумілі деякі дії організаторів.

  1. Облиття фарбою приміщення СБУ. Яку роль відіграє це управління у цій історії нам незрозуміло.
  2. Пікет Полтавської обласної адміністрації. На нашу думку, Полтавська ОДА та Полтавська обласна рада гідно поводили себе у непростий для міста час, першими давали оцінку ситуації та засудження винних. Результатом такої позиції стала заява Президії партії «БПП-Солідарність» про можливе відкликання депутата Полтавської обласної ради Ірини Степаненко, через жадібність та впертість якої стало можливе кровопролиття, а також депутатів Полтавської міської ради, через недолугість та безвольність яких ця ситуація стала можливою.

На наш погляд існує ймовірність і подальших акцій, які будуть направлені на зміщення акцентів із винуватців подій, розпорошення відповідальності та інформаційної уваги.

Нас хвилює той факт, що на світлих ідеях чесності та справедливості, якими ми керуємося у нашій безстроковій акції, можуть зманіпулювати недоброчесні політики. Політичні сили з минулого можуть використати цю ситуацію, щоб знову прийти до влади. Наголошуємо: ми переслідуємо чіткі цілі і маємо низку конкретних вимог, виконання яких домагаємося. Ми не підтримуємо створення інших Штабів спротиву, окрім того, що знаходиться у сесійній залі.

Також нагадуємо, що всі акції штабу анонсуються на офіційній сторінці у Facebook. Наша основна мета — скликання позачергової сесії, для прийняття рішень, які зупинять безлад та безвладдя у Полтаві.

Прес-служба Штабу спротиву