Завдяки міжнародній співпраці у Полтаві відкрили сучасний офіс розвитку міста

На відкритті офісу за традицією перерізали червону стрічку На відкритті офісу за традицією перерізали червону стрічку

16 березня у Полтаві урочисто відкрили спільне бюро Інституту розвитку міста та проектів співпраці у сфері сприяння розвитку.

Відтепер новий офіс комунальної організації «Інститут розвитку міста», Інформаційний центр інтегрованого розвитку Полтави, Регіональне бюро німецької урядової компанії GIZ працює по вулиці Небесної Сотні, 1/23 (колишня Леніна). Він представлений проектом «Інтегрований розвиток міст в Україні» та «Програмою для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку».

Підготовка концепції розпочалась ще у червні 2016 року. Першим кроком до відкриття став публічний форум «Моя Полтава — моє майбутнє». На ньому громада міста представила власне бачення розвитку міста. Продовженням справи був фестиваль «Майстерня міста» у вересні. Ці заходи дали змогу напрацювати бачення просторового і естетичного розвитку міста, яке втілять найближчим часом.

Юрій Левченко, Олександр Мамай, Валерій Головко та преставники компанії GIZ Юрій Левченко, Олександр Мамай, Валерій Головко та преставники компанії GIZ

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко зазначив, що Полтава займає лідируючу позицію в розвитку місцевого самоврядування, а відкриття офісу — ще одне підтвердження цього факту:

— Вдячний нашим німецьким партнерам за підтримку в розвитку місцевих громад та створення усіх необхідних умов. Надзвичайно приємно, що, об’єднавши декілька областей України, головний офіс знаходиться саме в Полтаві.

Відтепер в новому Інформаційному центрі кожен може отримати інформацію про розробку концепції та роботу по досягненню ефективного розвитку Полтави. 

Довідка: Проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» виконується німецькою урядовою компанією GIZ GmbH. Окрім Полтави, в ньому беруть участь Житомир, Вінниця та Чернівці. Уряд Німеччини фінансує проект у розмірі 4 млн євро, Уряд Швейцарії надає майже 2 млн євро.

Прес-служба Полтавської ОДА