Завдяки голосу мера Полтави депутати звернулися до центральної влади із закликом спростити легалізацію зброї

Міський голова Полтави Олександр Мамай Міський голова Полтави Олександр Мамай | Фото Миколи Лисогора

Після переголосування Полтавська міська рада підтримала звернення щодо спрощення легалізації зброї в Україні

На 12 сесії Полтавської міської ради депутати проголосували за рішення, підготовленого фракцією ВО «Свобода» — «Про звернення депутатів Полтавської міської ради до Президента України та голови Верховної Ради України щодо важливості прийняття Закону України «Про цивільну зброю та боєприпаси».

Депутат Юліан Матвійчук пояснив, що мова йде вже про готовий законопроект, який з 2014 року не вносять на розгляд парламенту. Законопроект пропонує спростити процедури легалізації зброї. Він також нагадав про випадок на пляжі Дублянщини, коли син почав стріляти у нападників, щоб врятувати свого батька.

Юліан Матвійчук Юліан Матвійчук

Після першого голосування рішення не пройшло — воно набрало 21 голос при необхідних 22. Тоді міський голова повідомив, що не голосував за це рішення. Але якщо для його прийняття не вистачає саме його голосу, то він готовий переголосувати. Тому рішення було прийнято із мінімальною кількістю голосів.

Результати поіменного голосування Результати поіменного голосування

Не зважаючи на те, що фракція ВО «Свобода» ініціювала це рішення, депутат від цієї фракції Анатолій Костенко не проголосував за це рішення.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»