Заступник міського голови Полтави пішов у відпустку, із якої може не повернутися

Олексій Чепурко, заступник міського голови Полтави Олексій Чепурко, заступник міського голови Полтави | Фото Миколи Лисогора

Олексій Чепурко до 6 березня буде у відпустці, яка стала компромісним рішенням, адже до цього заступник мера написав заяву на звільнення

Заступник міського голови Полтави Олексій Чепурко (представник партії «Рідного міста») написав заяву на відпустку, яка триватиме до 6 березня цього року.

Як нам відомо із достовірних джерел, перед цим заступник, який відповідає за сферу ЖКГ у Полтаві, написав заяву на звільнення. Що внесло корективи у його рішення?

Олексій Чепурко після написання заяви на звільнення мав тривалу бесіду із міським головою Олександром Мамаєм та його першим заступником Михайлом Шевченком. В результаті цієї розмови заява на звільнення була переписана на відпустку.

Можна припустити, що одним із аргументів на користь саме відпустки стала відсутність в Україні лідера партії «Рідне місто» Олександра Удовіченка. Очевидно, що Олексій Чепурко має перед ним певні зобов’язання, як і саме «Рідне місто» має зобов’язання перед іншими партіями «більшості» в міськраді, передусім — «БПП «Солідарністю» та «Совістю України». Тому таке кардинальне рішення, як відставка члена команди «Рідного міста», не приймається без безпосередньої участі Олександра Удовіченка.

Олексій Чепурко та Олександр Удовіченко Олексій Чепурко та Олександр Удовіченко

Після його повернення зустріч лідерів «більшості» відбудеться так би мовити у повному складі. Про результати цієї непублічної зустрічі можна буде дізнатися на наступній сесії Полтавської міськради — якщо питання звільнення буде винесено на розгляд, то, скоріш за все, буде і проголосовано.

Якщо ж Олексій Чепурко продовжить роботу на нинішній посаді, то це буде маркером компромісу між учасниками більшості.

Якщо говорити про причини такого рішення Олексія Чепурка, то тут — сфера не фактів, а припущень. Представник «Рідного міста» веде найбільш резонансну і часто скандальну сферу життєдіяльності міста. Це і питання ремонту доріг, покрівель, ліфтів, трубопроводів і т.д. А з початком січня та сильних снігопадів Олексій Чепурко залишився у Полтаві за «старшого», адже і міський голова, і його перший заступник пішли у відпустки. Йому довелося тримати удар громадськості в темі розчищення доріг від снігу. Можливо, заступник мера мав надію на те, що робота в цій відповідальній сфері додасть електоральних балів і йому особисто, і його партії. Та щось пішло «не так».

У будь-якому випадку, до наступної сесії міськради про звільнення Олексія Чепурка можна говорити лише мовою припущень.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»