Заступник мера з питань ЖКГ Олексій Чепурко провів традиційний об’їзд Полтави разом з комунальниками

Сьогодні пройшов традиційний об’їзд міста працівниками комунальних підприємств та служб. Також у ньому брали участь представники профільних управлінь міськради. Головував під час об’їзду заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко.

Олексій Чепурко щодня об’їжджає місто. А щовівторка проводить спільні виїзні наради з комунальниками. Головна задача таких виїздів — звернути увагу на проблемні питання та напрацювати шляхи їх вирішення. 

Акцент на сьогоднішньому виїзді зробили на благоустрої міста та його прибиранні. Також подивилися на стан «ливнівок». Загалом, Олексій Чепурко незадоволений станом, в якому зараз перебуває Полтава. Його треба змінювати.

Олексій Чепурко (зліва) Олексій Чепурко (зліва)

— Моя оцінка незадовільна. Ми маємо проблеми по КАТП-1628, по Інспекції з благоустрою, по «Декоративним культурам». Зараз призначені нові керівники. Вони відпрацьовують проблеми, які накопичувалися роками. Ми не вирішимо їх за один тиждень. Але є чіткий і зрозумілий план, як ми діятимемо, — розповів Олексій Чепурко. 

У ході виїзної наради Олексій Чепурко дав кілька доручень її учасникам. На проблемні моменти життєдіяльності міста реагувати треба оперативно:

  • На Подільському узвозі ремонтуватимуть дорогу. Але спочатку треба привести до ладу колодязь по вул. Шалома Алейхема, 21, щоб дощова вода не змивала асфальтне покриття;
  • Біля житлового будинку по вулиці Богдана Хмельницького, 9/7 утворилося стихійне звалище. Незабаром сміття вивезуть. Олексій Чепурко також пообіцяв, що про таких недобросовісних полтавців писатимуть всі газети та інтернет-видання;
  • Підрядна компанія, яка ремонтуватиме дороги, після виконання робіт прибиратиме за собою насмічений асфальт та займатиметься благоустроєм територій;
  • У планах ямковий ремонт по вул. Південній та облаштування перехрестя вулиць Стрітенської і Нижньомлинської.

Одне зі стихійних звалищ у Полтаві Одне зі стихійних звалищ у Полтаві

Олексій Чепурко дає установки під час об'їзду Полтави Олексій Чепурко дає установки під час об’їзду Полтави

Крім того, зараз закінчується підготовка до опалювального сезону. А також триває підготовка міста до зимових прибирань. Це стосується і доріг, і тротуарів. За словами Олексія Чепурка, ці завдання для міськради першочергові.

Прес-служба Полтавської міської ради