Заступник мера з питань ЖКГ Лямін втік з профільної комісії, щоб не звітуватись на вимогу депутатів СДП

«Відбулася» комісія з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємництва, міста, інвестицій та туризму. В народі її кличуть просто ЖКХ. Голова її батьківщинівець Бєлоножко та ряд провладних депутатів повністю виправлюдовують радянську розшифровку абревіатури «ЖивиКакХочеш», говорять опозиціонери соціал-демократи. Такі висновки про роботу комісії депутати СДП зробили з того як проходило засідання комісії.

У Полтавській міскраді пройшло засідання депкомісії з питань житлово-комунального господарства, скликаної опозиційними депутатами, щоб заслухати звіт профільного заступника міського голови Андрія Ляміна щодо регулярного «стихійного лиха в місті». То сніг «раптово» взимку випаде, то невивезений же сніг топить Полтаву повенями. Та тільки заступник прямо перед комісією втік з міськради, пише на сторінці в Фейсбуці голова фракції СДП Олександр Шамота.

— Клоунада Бєлоножко! По іншому я не назву комісію, яку він сьогодні проводив.

Бєлоножко не міг її не провести, але зробив УСЕ, щоб Ляміна на ній не було, а на останок взагалі шедевр, на вимогу депутатів призначити повторну комісію призначив її на 14 травня!!! — пише депутат.

Зокрема Шамота розповів, що в порядку денному заступника Мамая стосувалось цілих 4 питання. Окрім снігового колапсу та затоплення міста через невиконання підрядниками умов договору про прибирання міста хотіли дізнатись і про те, чому міські перевізники досі порушують закон.

Юрій Сябро Юрій Сябро

— Суд ухвалив чітке рішення, але мер і його транспортна мафія продовжують щодня грабувати кожну п’яту гривню з пасажирів міського транспорту. Питання, яке стосувалось виконання рішення суду по проїзду ніби розглянуті, але начальник транспортного відділу Сябро, з’явився аби клеяти дурня на комісії і розказував що не знає про рішення суду, говорить Шамота.

Стосовно останнього питання депутат соціал-демократ Юрій Синяк запропонував прийняти рішення комісії зобов’язати транспортний відділ розірвати договори з перевізниками за невиконання умов договору, але знов не вистачило голосів депутатів. Депутати Бєлоножко, Поліщук, Петров та Гаєвий не підтримали це рішення.

Андрій Лямін Андрій Лямін

Шамота наголосив, що кругова порука в міськрадівській банді вже вийшла за всі норми моралі.

— В місті повний порядок! Сніг чистять вчасно! Дорогі рівні! Підтоплень немає! Саме так оцінюють роботу заступника Ляміна та начальника УЖКГ міста Сінельніка депутати Поліщук, Петров, Бєлоножко, Гаєвий, які не підтримали на комісії їхнє звільнення! Вихід простий! Він такий же як і раніше- скликати комісію 1/3 від депутатського складу і робити це до тих пір, поки Лямін з Сінельніком не відзвітуються і не будуть відправлені у відставку! — резюмував Олександр Шамота.

Прес-служба Блоку Соціал-демократичної партії (СДП) і Соціалістичної партії України