Заступник мера Полтави: 200 метрів тротуару на Зіньківській за 730 тисяч не ремонтуватимуть

Ділянка тротуару на Зіньківській, яку планують відремонтувати Ділянка тротуару на Зіньківській, яку планують відремонтувати

Заступник мера Полтави Андрій Лямін запевнив, що 730 тисяч — це тільки планова цифра, в реальності 200 метрів тротуару відремонтують за меншу суму

Заступник міського голови Полтави Андрій Лямін відреагував на публікацію «Полтавщини» щодо вартісного капітального ремонту тротуару на вулиці Зіньківській. Нагадаємо, що 27 червня управління ЖКГ Полтавського міськвиконкому оприлюднило на ProZorro відповідний звіт про укладений договір з ТОВ «Будівельна компанія «Полтава-Білд». На запланованій до ремонту ділянці (від вул. Хлібозаводська до будинку № 19 по вул. Зіньківській) майже немає пошкоджень чи ям, окрім невеликих тріщин та розбитої кришки люка. Витратити на ремонт 200 метрів планують 734,2 тис грн.

— Я поспілкувався із керівником УЖКГ Сергієм Сінельніком. Ділянки, які не є в аварійному стані, ніхто чіпати не буде, замінять лише аварійні ділянки. Наприклад, так зробили під час ремонту тротуарів на вул. Маршала Бірюзова — де була тротуарна плитка, то її не чіпали. Стосовно суми договору, то її вирахувала проектна організація, але я впевнений, що це тільки сума, від якої заплановано відштовхуватись. Реально коштів буде менше витрачено.

Також Андрій Лямін повідомив, що протягом року заплановано нанести дорожню розмітку біля шкіл, дитсадків, на усіх центральних вулицях Полтави. Наразі такі роботи по графіку ведуться в мікрорайоні Левада.

Згідно з даними порталу публічних фінансів Є-data, розробкою проектно-кошторисної документації капремонту тротуару займався ФОП Білоус В.І., який отримав 19 червня за свою роботу 17 тисяч гривень. В свою чергу, 29 червня УЖКГ вже перерахувало ТОВ «БК «Полтава-Білд» 220,2 тисяч гривень попередньої оплати на виконання робіт.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»