Закохатися за сім хвилин: полтавців запрошують протестувати свої феромони

Психологи стверджують, що людині достатньо семи хвилин щоб відчути, чи готова вона спілкуватися з новим знайомим в подальшому. І не менш важливо, будувати нові стосунки. Перевірити цю гіпотезу на власному досвіді запропонували і полтавцям. Цієї неділі в Event – cafe ” Happy coffee ” реалізують соціальний проект ( SpeedPoltavaDating “Швидкі побачення” ) . Умови участі дуже прості: відзначаєте у бланку співрозмовника і спілкуєтеся з ним сім хвилин. Ризик відчути себе у незручній ситуації мінімальний, адже за кілька хвилин у вас вже буде новий співрозмовник. Але якщо спілкування принесе задоволення, часу має вистачити, щоб побачити довгоочікувану іскру в очах навпроти. А можливо, вона переросте і в справжнє кохання.

Швидкі побачення стануть цікавими для людей, які шукають другу половинку, готові розширювати коло знайомих та цікаво проводити час. Спілкування проходитиме в ігровій формі. Для участі необхідна попередня реєстрація за телефоном: 095 812 3049 . Вікова категорія учасників – від 25 до 35 років.

Швидкі побачення розпочнуться о 16:00 за адресою: Event – cafe ” Happy Coffee “, вул. Шведская, 6 (вхід через мовну школу International House ) .

Також полтавці зважили незалежність та визначили, яка частка припадає на  любов.