Забезпечення дитсадків, безпека та соціальні питання. Пройшов виконком Терешківської сільради

У Терешках пройшов виконком місцевої сільради. Окрім питань, винесених на розгляд, його члени обговорили і плани на майбутнє. Адже впевнені: об’єднана громада дасть набагато більше можливостей. 

Як Терешківська сільрада вирішує проблеми місцевих мешканців

В першу чергу, на засіданні виконкому проаналізували його роботу у минулому році. За цей час провели 12 засідань та розглянули 60 питань. 17 з них стосувалися делегованих повноважень. 

Далі приділили увагу соціальним питанням. Мешканка громади звернулася з проханням поставити її у першочерговий список на отримання житла. Для цього вона надала документи, які підтверджують статус сироти. Виконком задовольнив її прохання. 

Розглянули і запит однієї з жительок багатоповерхівок. Нещодавно її квартиру затопило. Як виявилося, допомога сантехніка, яку пропонувала сільрада, не потрібна. Інцидент стався через недбалість однієї з сусідок і конфлікт вже вдалося розв’язати. 

Нові печі та постільна білизна: потреби дитсадків 

На території Терешківської сільради працюють два садочки: «Ялинка» у Копилах та «Барвінок» у Терешках. Обидва хочуть встановити у себе пароконвектомати. Вони дозволять готувати дієтичні страви для дітей. Як приклад директорки Терешківських ДНЗ привели садочок «Зірочка» у Розсошенцях. За ініціативи сільського голови Ігоря Процика там вже стоїть така піч. Тому у майбутньому сільрада так само шукатиме можливості для встановлення цього обладнання. 

Крім того, для дитячих садочків потрібні нові комплекти постільної білизни, рушники. Питання забезпечення ними ДНЗ депутати розглядатимуть на наступній сесії. 

Створення умов для новоствореної об’єднаної громади 

Окрему увагу приділили питанням безпеки. Адже люди у новоствореній Терешківській ОТГ мають відчувати себе захищеними. Звучало кілька пропозицій:

  • Встановити у сільраді камери;
  • Створити муніципальну поліцію, яка б стежила з порядком;
  • Зробити єдиний центр, куди поступала б інформація про усі правопорушення.

Врегулювання потребує і питання питної води. На виконкомі обговорили різні шляхи очищення та покращення її якості. 

Члени виконкому

Зараз важко говорити про вирішення усіх потрібних питань. Адже бюджет сільської ради обмежений. Але після проведення виборів 29 квітня та об’єднання, громада матиме більше повноважень та можливостей. 

— Ми усі впевнені, що з об’єднаною громадою зможемо більше. Про це говорить досвід наших колег з інших сільських рад. А також ті розрахунки, які ми робили, почавши процес об’єднання разом з Микільською сільрадою. З гарною та ініціативною командою все обов’язково вдасться, — наголосила Терешківський сільський голова Наталія Туркеніч. 

Андрій БОРОВИК