За вихідні Полтавський рибоохоронний патруль зафіксував 7 порушень

Полтавський рибоохоронний патруль зафіксував сім порушень на суму 8 230 грн. Заборонені знаряддя та виловлену рибу вилучили, на порушників склали протоколи про правопорушення.

В п’ятницю 11 серпня Полтавський рибоохоронний патруль виявив три порушення «Правил любительського і спортивного рибальства».

Всі порушення трапилися поблизу села Липове Глобинського району на території Сулинської затоки Кременчуцького водосховища. Порушники в забороненому для рибальства місці в забрід встановили заборонені знаряддя — сітки риболовні мисинові.

Перший виловив 2 ляща вагою 2 кг. Сума заподіяних державі збитків становить 602 грн. Другий виловив 2 сазана вагою 6кг, чим заподіяв державі матеріальних збитків на суму 1204 грн. Третій виловив 2 ляща i 1 сазан загальною вагою 5 кг, чим заподіяв державі збитків на суму 1204 грн. По кожному з випадків інспектори склали протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП

В суботу 12 серпня виявили одне порушення на Дніпродзержинському водосховищі.

В районі села Дереївка Онуфріївського району Кіровоградської області громадянин ловив рибу з гумового човна на три донні вудки. Він спіймав 10 карасів сріблястих загальною вагою 5,5 кг. Чоловік перевищив добову норму вилову на 2,5 кг, завдані збитки становить 170 грн. Це є грубим порушенням ч. 4 ст. 85 КУпАП, п. 4.6. «Правила любительського і спортивного рибальства».

В неділю 13 серпня інспектори виявили ще 2 порушення на Дніпродзержинському водосховищі.

В районі селища Келеберда громадянин ловив рибу спінінгом з блешнею з гумового човна під мотором без реєстраційних номерів. Він впіймав 2 окуня, чим завдав збитків на суму 34 грн. Це порушення п 3.15 «Правил любительського та спортивного рибальства». На порушника складено протокол за ст.85 ч.3 КУпАП.

Поблизу села Успенка Онуфрієвського району Кіровоградської областї під час рибоохоронного патрулювання виявили та вилучили з води безхазяйну ліскову сітку з рибою. Вилучили 7 штук карася сріблястого вагою 3 кг. За результами склали акт безхазяйного майна.

В понеділок 14 серпня на річці Ворскла в районі села Вільховатка на території ЛРП «Нижньоворсклянський» громадянин ловив рибу забороненими знаряддями лову — лісковими сітками в забрід. Чоловік виловив риби на 5016 грн: лин — 1 шт, судак — 1 шт, плітка — 20 шт. Це грубе порушення П.3.15 правил «Любительського та спортивного рибальства» та правопорушення за ст. 85 ч. 4 КУпАП.

Всього за вихідні інспектори виявили 7 порушень на загальну суму 8230 грн.

Полтавський рибоохоронний просить рибалок бути відповідальними та дотримуватись правил рибальства. Якщо ви стали свідком порушення правил рибальства на воді чи порушення правил збуту біоресурсів, просимо повідомляти на телефон «гарячої» лінії Держрибагентства: 0-800-50-52-50.

Полтавський рибоохоронний патруль