За вбивство «свободівця» у Миргороді один із нападників отримав 7 років

Один із підозрюваних у нападі на керівника миргородської «Свободи» Олега Супруненка визнав себе винним і отримав на три роки менше, ніж передбачала санкція статті.

Мешканець села Гаркушинці 31-річний Олександр Гребенюк визнав себе винним у побитті депутата Миргородської міської ради Олега Супруненка. Про це повідомляє сайт Миргородського міськрайонного суду.

«06 березня 2018 року Миргородським міськрайонним судом Полтавської області розглянуто кримінальне провадження, яке надійшло до суду з обвинувальним актом та угодою про визнання винуватості за обвинуваченням громадянина Г. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 28, ч. 2 ст. 121, ч. 2 ст.185 КК України.

Ухвалено вирок та затверджено угоду про визнання винуватості від 26 січня 2018 року між прокурором відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу із організованою злочинністю прокуратури Полтавської області Зоріним Володимиром Сергійовичем та громадянином Г».

За санкцією частини 3 статті 28, ч.2 статті 121 («Умисне нанесення тяжкого тілесного ушкодження потерпілого, що спричинило його смерть, вчинене у складі організованої злочинної групи») підозрюваний міг отримати максимальний термін покарання у вигляді 10 років позбавлення волі. Враховуючи те, щоОлександрГребенюк повністю визнав свою вину та співпрацював зі слідством, його засудили до 7 років позбавлення волі.

29-річного депутата ВО «Свобода» Олега Супруненка побили в ніч із 11 на 12 липня. 26 днів він боровся за життя, але помер 8 серпня у реанімації.

Як повідомляв 0532 раніше, суд залишив під вартою підозрюваного у вбистві миргородського депутата.