ЗА ТРИ ТИЖНІ ПОЛІЦІЯ ПОЛТАВЩИНИ «ПОМІТИЛА» 112 НЕЛЕГАЛЬНИХ ГРАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, ЯКІ НЕ БАЧИЛА РАНІШЕ

ЗА ТРИ ТИЖНІ ПОЛІЦІЯ ПОЛТАВЩИНИ «ПОМІТИЛА» 112 НЕЛЕГАЛЬНИХ ГРАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, ЯКІ НЕ БАЧИЛА РАНІШЕ

З 418 викритих поліцейськими «Лото маркетів», «Лото в мережі» та «інтернет центрів» 112 — на Полтавщині

Діяльність 112 підпільних гральних закладів припинили співробітники поліції Полтавщини спільно з представниками Управління захисту економіки в Полтавській області під час проведення загальнодержавного відпрацювання з протидії нелегальному гральному бізнесу. Про це повідомив відділ комунікації ГУНП в Полтавській області з посиланням на Управління захисту економіки в Полтавській області.

У рамках відкритих проваджень оперативники ДЗЕ спільно зі слідчими поліції та співробітниками прокуратури провели ряд санкціонованих обшуків у гральних закладах та помешканнях осіб, причетних до їх організації та функціонування. У деяких закладах правоохоронці проводили слідчі дії не вперше.

З початку відпрацювання, яке розпочалось 5 грудня, правоохоронці вилучили близько 430 одиниць грального обладнання та понад 36 тис. грн, одержаних від гравців.

Загальна вартість вилученого грального обладнання складає понад 1,2 млн грн. На гравців у закладах також склали адмінпротоколи. Вилучене обладнання направили на проведення експертиз. Досудове розслідування у відкритих кримінальних провадженнях триває.

Усім організаторам може бути інкримінована стаття 203-2 (зайняття гральним бізнесом). Тоді їм загрожуватиме до 680 тис. грн штрафу. А якщо особу вже притягали до відповідальності за цією статтею, то штраф збільшиться до 850 тис. грн.

Як повідомила поліція, заходи щодо виявлення та припинення правопорушень у сфері грального бізнесу триватимуть і надалі.

Нагадаємо, учора про попередні результати відпрацювання відзвітувався Департамент захисту економіки. За їх інформацією, загалом в Україні викрили 418 гральні заклади, інтерактивні клуби, зали для гри у покер та казино. Зокрема, лото «В мережі», «Онлайн», «Лотомаркет», «Інтернет центр 24» тощо.