За проектом міськради «Бюджет участі» у Полтаві встановили шість спеціальних турніків із перекладинами

У рамках проекту «У здоровому тілі — зоровий дух», який реалізується програмою «Бюджет участі», на дворових майданчиках міста встановили шість спеціальних турніків із перекладинами.

Спортивними новинками, зокрема, облаштували подвір’я будинків на вулицях Чураївни, 9; 23 Вересня, 19; Небесної Сотні, 91; Гетьмана, 11 та на провулках Силікатному, 2 і Клубному, 4.

Встановлено шість спеціальних турніків із перекладинами на дворових майданчиках міста Встановлено шість спеціальних турніків із перекладинами на дворових майданчиках міста

17 червня у мікрорайоні Левада відбулася третя соціальна акція в рамках проекту «У здоровому тілі — зоровий дух». На святі виступили спортивні та творчі колективи міста. Спортсмени провели для дітей та молоді майстер-класи. 

— Приємно, що до заходу долучилося багато полтавців, зокрема, молоді та дітей. Адже основна мета проекту — залучити їх до занять спортом, допомогти визначитися із спортивним напрямком та записатися до відповідної секції. Особливо це важливо для підлітків, які мають проблеми в школі або в родині. Переконаний, що чим більше дітей та молоді займатиметься спортом, тим менше матимемо правопорушень та негативних проявів у молодіжному середовищі, — зауважив співавтор проекту, член громадської організації «Центр спортивних єдиноборств «Чемпіон» Олександр Денисенко.

Організатори заходу запрошують полтавців долучатися до проведення акції щосуботи, аби вести здоровий спосіб життя та займатися спортом.

Ініціатором запровадження «Бюджету участі» у Полтаві є секретар міської ради Оксана Деркач. Вона запевнила, що подібні проекти у місті будуть реалізовуватися і надалі. 

— Завдяки «Бюджету участі» вдалося створити величезну базу побажань полтавців, і ми бачимо, на що мешканці звертають увагу і чого вони потребують. Реалізація цього проекту стала можливою після підтримки містян у 170 голосів, а також співпраці спортсменів, громадських організацій і влади, — пояснила Оксана Деркач.— З 16 червня розпочинається новий етап подачі проектів, які реалізують вже наступного року. Тому діалог між громадою і владою продовжується: подавайте проекти, долучайтеся до облаштування свого двору, району, міста. 

Нагадаємо, що проект «У здоровому тілі — зоровий дух» із бюджетом майже 100 тисяч гривень вперше розпочали реалізовувати у мікрорайоні Поділ. 

А з переліком гуртків можна познайомитися тут.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради