За півроку браконьєри завдали збитків майже на мільйон гривень, — Полтавський рибоохоронний патруль

За півроку браконьєри завдали збитків майже на мільйон гривень, — Полтавський рибоохоронний патруль

Протягом півроку на території Полтавської області браконьєри завдали збитків майже на мільйон гривень. Окрім того вилучили 53 транспортні засоби. 

Інформацію щодо результатів роботи, яка проведена співробітниками Управління Державного агентства рибного господарства у Полтавській області за період з 1 квітня до 30 вересня розповіла очільниця Управління Оксана Кулинич. 

Вона розповіла, що браконьєри завдали збитків на майже мільйон гривень:

— За цей час інспектори викрили 83 порушення. Нараховано 965 тисяч гривень збитків. Сплачено збитків — 110,3 тис. грн. Штрафів за цей проміжок часу нараховано понад 33 тисячі гривень. До речі, найбільше збитків завдано на Кременчуцькому водосховищі в селі Мозоліївка, Глобинського району, коли у браконьєрів вилучили 140 кг незаконно виловленої риби — розповіла Оксана Кулинич.

Факт браконьєрства Факт браконьєрства

За цей період у трьох випадках укладено угоду про визнання винуватості у вчинені злочину за ч.1 ст.249 ККУ та призначено покарання у виді штрафу 1700 грн.

Загалом у порушників вилучили 2,7 тонн риби. Також у порушників вилучили 251 заборонене знаряддя лову.

Оксана КулиничОксана Кулинич

— Згідно з правилами любительсько-спортивно рибальства, ловити рибу дозволено тільки вудкою або ж спінінгом. Зокрема, на водоймах загального користування — з берега або з човна, вудками всіх видів із загальною кількістю гачків не більше п’яти на рибалку, та спінінгом, — пояснила Оксана Кулинич.

Додамо, що вилов риби регулюється Правилами любительського і спортивного рибальства. Про порушення можна повідомити за телефонами гарячої лінії: 050-747-2579; ‎096-907-5008. 

Полтавський рибоохоронний патруль