За два дні у Карлівському районі проведуть поточний середній ремонт ділянок двох доріг

Ділянка дороги Карлівка — Федорівка — НовоселівкаДілянка дороги Карлівка — Федорівка — Новоселівка

Поточні середні ремонти доріг тривають на Полтавщины. Вчора пройшли роботи на ділянці дороги Голобородьківське-/Р-11/. Сьогодні — О1707094 Карлівка — Федорівка — Новоселівка.

На Полтавщині розпочалися поточні середні ремонти доріг. Вчора підрядник відновив покриття ділянки Голобородьківське-/Р-11/. Сьогодні працює на дорозі О1707094 Карлівка — Федорівка — Новоселівка. Обидві вони знаходяться у Карлівському районі. Далі роботи розпочнуться в інших районах області. 

При виборі ділянок, які ремонтуватимуться, у адміністрації консультувалися з обласними депутатами, РДА, владою на місцях. Потім виїздили на обрані ділянки та визначали обсяги робіт. Це потрібно для того, щоб першочергово визначити найважливіші ділянки, якій найбільше «болять» місцевим мешканцям.

Роботи на ділянці дороги О1707094 виконує фірма «Полтавабудсервіс Плюс». Це Полтавська компанія, яка, крім цього, працює у чотирьох районах Полтавщини. А також двох районах Харківської області.

Відновлення автошляху О1707094 Відновлення автошляху О1707094

Підрядник відновлює 600 погонних метрів автошляху О1707094. Для цього він залучив різну техніку: автогрейдер, дорожні катки, асфальтоукладальник, самоскиди, гудронатор. 

Виконання робіт «Полтавабудсервіс Плюс» має завершити вже сьогодні. Їхня вартість склала 1,5 млн грн. Компанія стала переможцем публічної закупівлі, яка проходила на порталі ProZorro. 

Місцеві дороги перейшли на баланс Полтавської ОДА від Служби автодоріг у Полтавській області з початку року. Більша частина з них перебували у критичному стані. Крім того, була відсутня необхідна документація. 

Ямковий ремонт проводили тільки на ділянках, які перебували у найкритичнішому стані. Акцент робитимуть на поточних середніх та капітальних роботах.

Інспектування проведення робіт на ділянці дороги О1707094 Інспектування проведення робіт на ділянці дороги: в центрі директор Департаменту будівництва ПОДА Тимофій Голбан та голова Карлівської райради Петро Світлик

— Роботи потрібно виконувати якісніше та з тим розрахунком, щоб дороги слугували довше. Тому ми вирішили запровадити новий підхід до відновлення доріг на Полтавщині. Замість того, щоб латати ями, максимально вкладати асфальтне покриття картами, — розповів голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Перші райони, де пройдуть поточні середні ремонти доріг: Карлівський, Чутівський, Полтавський, Лохвицький та Гадяцький. Далі ці роботи проходитимуть в усіх інших районах області. 

— Вчора підрядник за один день провів роботи на ділянці дороги О1707097 Голобородьківське-/Р-11/. Сьогодні так само оперативно працює на іншому об’єкті. Далі ми маємо рухатись так само швидко та якісно, — розповів директор Департаменту будівництва ПОДА Тимофій Голбан

Стан доріг — одна з найактуальніших проблем для області.

— Ми розуміємо, що проблема є. Тому треба її вирішувати. Знаю, це лише крапля в морі, але ми активно працюємо над відновленням автошляхів Полтавщини, — наголосив перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький. 

Техніка, яка залучена до проведення робіт Техніка, яка залучена до проведення робіт

Нагадаємо, що Полтавська ОДА готова допомогти міськраді відремонтувати проблему ділянку траси Київ — Харків в межах міста. Адміністрація пропонує розробити проектно-кошторисну документацію та співфінансувати проведення робіт на 50 млн грн. Залишилося дочекатися остаточного рішення від міста. У адміністрації готові вже зараз приступати до роботи.

Прес-служба Полтавської ОДА