За добу у Полтаві зняли колеса із трьох автомобілів — з початку року «роззули» мінімум 16 авто

Один з «роззутих» автомобілівОдин з «роззутих» автомобілів | Джерело: Facebook Дмитра Кустурова

За добу до поліції офіційно звернулися власники 2 автомобілів, які вночі залишились без коліс

З початку року у Полтаві задокументовано 16 випадків крадіжок коліс із припаркованих автомобілів. Найбільше таких випадків зареєстровано на території Подільського (9 видадків) та Київського (6) районів міста Полтава. Лише за останню добу в обласному центрі невідомі зняли колеса з двох припаркованих автомобілів — марки Mercedes Е 320, на бульварі Юрія Побєдоносцева та ВАЗ-2106, на проспекті Миколи Вавілова.

З початку року у Полтаві задокументовано 16 випадків крадіжок коліс із припаркованих автомобілі З початку року у Полтаві задокументовано 16 випадків крадіжок коліс із припаркованих автомобілі

Також відомо, що у мікрорайоні Левада зняли колеса із припаркованого автомобіля Volkswagen Passat, однак власник офіційно не звертався до правоохоронних органів.

Поліцейські наразі працюють над встановленням осіб зловмисників, за всіма зверненнями громадян відкрито кримінальні провадження за статтею 185 Кримінального кодексу України. Про це повідомили у поліції Полтави. За словами начальника відділу розкриття майнових злочинів управління карного розшуку поліції Полтавщини Олександра Лиманця, в усіх випадках автомобілі були припарковані на ніч у дворах поблизу багатоповерхівок.

— Аби уберегти своє майно від злочинних посягань, рекомендую власникам залишати автомобілі виключно на охоронюваних парковках чи в гаражах, — порадив Олександр Лиманець. — Якщо ж немає такої можливості, слід оснащувати транспорт надійною сигналізацією. Крім того, необхідно обладнати колеса автомобіля болтами та гайками з так званим «секретом».

Нагадаємо, що 19 та 20 квітня без коліс залишилися чотири автомобілі, припарковані у дворах житлових будинків Полтави. Так, 19 квітня, на вул. Баленка, 12 та 13, по 4 колеса зняли з автомобілів Nissan X-Trail та Renault Megane. Того ж дня усі колеса зняли з автомобіля ВАЗ, який припаркували у дворі будинку на вул. Юрія Победоносцева, 4. 20 квітня два колеса зняли з автомобіля Peugeot, у мікрорайоні Левада.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»