За добу на Полтавщині горіло 7 приміщень: знищено 3 тонни зерна та заживо згоріли 10 кролів

За минулу добу на Полтавщині, через різні причини, горіло 6 господарчих та одне житлове приміщення

Протягом 26 серпня на Полтавщині горіло 7 приміщень. Причини пожеж, як й наслідки, різні. Зокрема у Кременчуцькому районі горів будинок через несправний комп’ютер, а у Пирятині заживо згоріли кролі. Про це повідомила прес-служба ГУ ДСНС в Полтавській області.

Розташуємо пожежі за хронологією:

О 7:42 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в селі Василівка Кобеляцького району. Горіла господарча будівля. Вогонь знищив 20 м² покрівлі та інвентар. Причина пожежі встановлюється.

В 11:30 надійшло повідомлення про пожежу в будинку, що розташований в селі Михайленки Кременчуцького району. Вогонь знищив 12 м² оздоблення стін та стелі, комп’ютерну техніку та меблі. Закопчено стіни і стеля на площі 70 м². Причина пожежі — несправність комп’ютера.

В 15:36 в Потоках, того ж таки Кременчуцького району, загорівся дровник. Вогонь знищено будівлю й усі дрова, що там зберігались. Причина пожежі — необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

В 17:30 рятувальникам повідомили про пожежу в Лохвиці, де загорілась господарча будівля. Вогонь знищив 32 м² покрівлі. Причина пожежі невідома.

Одночасно рятувальникам надійшло повідомлення про пожежу в селі Великі Солонці Новосанжарського району, де вогонь знищив маленьку господарчу будівлю 6 на 3 метра та покрівлю сусідньої. Причина пожежі також невідома.

В 17:45 надійшло повідомлення про пожежу в Миргороді. Там горів гараж. Вогнем знищено шиферну покрівлю й дерев’яне перекриття на площі 20 м², та речі бувші у вжитку. Врятовано сусідні гаражі. Причина пожежі знову невідома.

Приблизно в цей же час надійшло повідомлення про пожежу у Пирятині. Там у господарчій будівлі заживо згоріло 10 кролів. Також вогонь знищив 3 тонни зерна, доїльний апарат та покрівлю на площі 30 м². Знищено й маленьку прибудову до будівлі. Причина пожежі — невідома.

Нагадаємо, що на День Незалежності, у Полтаві горів ресторан «Козачка».

Максим САМОЙДЮК, «Полтавщина»