За 6 днів полтавці зібрали вже половину необхідних для відкликання Луценка та Поліщука підписів

У Полтаві продовжують збір підписів за відкликання депутатів міської ради від СДП Сергія Луценка та Дениса Поліщука. Від сьогодні на вулицях міста почали функціонувати намети, в яких ведеться роз’яснювальна робота про причини відклику. У цих же наметах небайдужі полтавці можуть підписатися з відкликання депутатів-зрадників.

На вулицях міста з’явилися червоні намети Соціал-демократичної партії (СДП). У них активісти ведуть прийом підписів за відкликання депутатів міськради від СДП Луценка та Поліщука. Голова полтавської міської парторганізації Олександр Шамота розповів скільки підписів уже вдалося зібрати.

Намети СДП

— Ми запустили процедуру імперативного мандату до двох своїх депутатів у міській раді. Сьогодні шостий день роботи ініціативної групи і ми йдемо за графіком. Тенденція дуже радує — люди охоче забирають кредит довіри у депутатів, які його не виправдали. Менше, ніж за тиждень нам вдалося зібрати вже половину від необхідної кількості підписів. Люди приходять до приймальні, телефонують, від сьогодні можуть також поставити підпис у наметах СДП на вулицях міста. Депутатів-зрадників у міськраді ніхто не хоче бачити, — заявив Шамота.

Сергій Луценко Сергій Луценко

Утім за словами голови фракції СДП у міськраді не все пройшло гладко. У с. Вороніна, по якому обирався Сергій Луценко виник конфлікт — адже цей кандидат на відзив не бажав дати людям право на волевиявлення і всіляко намагався перешкодити встановленню намету.

— Луценко і Поліщук скептично поставились до відкликання їх з міської ради. Вони не очікували, що люди настільки не прощають зраду своїм обранцям. Вони обіцяли боротись за простих людей, натомість почали захищати інтереси «ширки» та корупціонерів. І це не залишилось поза увагою. Я сподіваюся, що ми не тільки відкличемо тушок і зрадників, але й створимо прецедент, аби люди побачили, що можуть власноруч керувати складом ради, а не терпіти до наступних виборів. Це означає, що слідом за цими двома, можливо невдовзі почнуться відклики й інших недобросовісних депутатів. Наразі ж у Луценка почалася істерика, адже мешканці Вороніна, дізнавшись про відзив його з міськради власноруч розклеїли на вулицях листівки з повідомленням, аби зібрати щонайбільше підписів. Як виявилося не дуже полюбляють його на окрузі, — підкреслив Шамота.

Соціал-демократи нагадують, що поставити свій підпис за відклик депутата можна в приймальні СДП на вул. Зигіна, 19 та в наметах СДП на вулицях міста. Для цього потрібен лише паспорт і бажання.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)