За 2016 рік на Полтавщині майже вдвічі збільшилась кількість амбулаторій та поліклінічних закладів

Сьогодні пройшло засідання Постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном. Головні його питання — Стратегія розвитку області, Програма розвитку фізичної культури й спорту у 2017-2020 роках та Комплексна програма з безпеки.

У засіданні взяли участь перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький, перший заступник голови облради Євгеній Холод та заступник голови облради Анатолій Ханко за головування депутата облради Миколи Бондара.

Директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА Інна Іщенко розповіла про виконання у 2016 році Плану заходів з реалізації Стратегії з розвитку Полтавської області на 2015-2017 роки:

— У 2016 році реалізовано 27 проектів. Це майже 96% від запланованого. В рамках реалізації стратегії розвитку ми отримали розширення мережі дошкільних навчальних закладів. На сьогодні в області налічується 47 амбулаторій і поліклінічних закладів, у той час як на кінець 2015 року їх було лише 25.

Інна Іщенко Інна Іщенко

Також, в порівнянні з 2015 роком, у якому число новостворених робочих місць було лише 9 123, а за три квартали 2016 року — 9 169.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Олександр Буцький доповів про обласну Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки.

Начальник відділу з питань запобігання та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату Полтавської ОДА Генадій Безуглий повідомив про внесення змін до Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи 2016-2020 років.

Олександр Буцький Олександр Буцький

Директор Департаменту фінансів Полтавської обласної державної адміністрації Павло Кропивка розповів про внесення змін до показників обласного бюджету на 2016 рік. А, директор Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Ігор Піддубний — про фінансування природоохоронних заходів за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2017 році.

Прес-служба Полтавської ОДА