З’явилося відео, як люди закидують камінням автобуси на під’їзді до Нових Санжар

В автобуси з евакуйованими людьми з Китаю, яких везли в Нові Сандари, каміння жбурляли люди біля на залізничному переїзді в селі Руденківка

26 лютого, за тиждень після конфлікту у Нових Санжарах, в мережі почало поширюватися відео, як на залізничному переїзді люди закидають камінням автобуси з евакуйованими з Китаю. На відео зафіксовано, що каміння почали жбурляти дві жінки.

«Полтавщина» повідомляла, що 20 лютого під час прибуття колони автобусів з українцями, які прилетіли з Китаю, агресивно налаштовані громадяни почали закидати їх та поліцейських камінням. Втім, до сьогоднішнього дня широкому загалу не оприлюднювали відео, на якому видно момент жбурляння каміння в автобуси. 

Місцеві мешканці зазначають, що на відео видно, що автобуси починають закидати камінням на залізничному переїзді, якого у Нових Санжарах немає. Місце на відео — це село Руденківка, яке знаходиться в 6 кілометрах від медцентру «Нові Санжари».

Автор відео наразі встановлюється, ми використали копію, яку виклав Дмитро Трохимчук у Facebook.

Нагадаємо, що 21 лютого начальник ГУ НП Полтавщини Іван Вигівський повідомляв, що протягом 20 лютого під час блокування траси та зачистки проїзду затримали 24 місцевих мешканці, які вчиняли правопорушення.

Анастасія НЕДОГОРСЬКА, «Полтавщина»