З водосховища у Глобинському районі двоє рибалок незаконно виловили 160 кг риби

На Кременчуцькому водосховищі двоє рибалок незаконно виловили 160 кг риби, чим завдали збитку на суму понад 150 тисяч гривень

Рейдова група водної поліції Кременчуцького відділу спільно з Управлінням оперативного реагування «Рибоохорониий патруль» встановили та затримала двох рибалок, які займались незаконним рибним промислом на Кременчуцькому водосховищі. Про це повідомив відділ комунікацій ГУНП в Полтавській області з посиланням на Кременчуцький відділ поліції.

Двоє чоловіків, 22 та 28 років, за допомогою чотирьох рибацьких сіток та рибацької «плішні» виловили близько 160-ти кілограмів риби різних видів.

Чоловіки приїхали із сусідньої області та рибалили на Кременчуцькому водосховищі в районі села Мозоліївка Глобинського району.

Своїми діями вони завдали збитку на суму понад 150 тисяч гривень. З місяця пригоди поліція вилучила знаряддя лову та свіжовиловлену рибу.

За даним фактом слідчі Кременчуцького відділу поліції розпочали кримінальне провадження за частиною 1 статті 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним промислом).

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»