З нагоди Дня захисника України центром Хоролу пронесли 115-метровий Державний прапор

З нагоди святкування Дня українського козацтва та Дня захисника України сьогодні у центрі Хоролу відбулося масштабне культурно-мистецьке свято. Розпочався захід з урочистої ходи. Учні Хорольского аграрного ліцею пронесли центральною вулицею 115-метровий жовто-блакитний прапор.

— В нашій країні триває війна. І в цей день, 14 жовтня, як ніколи ми згадуємо усі покоління людей, які століттями боронили нашу українську землю. Козацькі дружинники та запорозькі козаки, січові стрільці та воїни Української Народної Республіки, радянські солдати другої світової війни та вояки УПА, всі вони, покоління за поколінням вкладали свій внесок у майбутню Незалежну Україну. Зараз в авангарді боротьби за Незалежність стоять воїни Збройних сил України та інших військових формувань, які беруть участь у новітній російсько-українській війні. За роки цієї війни через її горнило пройшли тисячі українців.Серед них майже 300 — наші земляки. Тож для мене сьогодні особливою честю є сказати дорогим захисникам України та учасникам АТО слова подяки за їх мужність і патріотизм, за незламність і вірність присязі. Адже вони — наша надія і опора. Саме їм ми завдячуємо за спокій у наших домівках, — промовила голова Хорольської РДА Лариса Звірко. 

Вона додала, що у цей день згадують тих, хто поклав життя заради світлого майбутнього України. Світлу данину пам’яті віддали полеглим землякам.

Урочисте нагородження учасників АТО та волонтерів Урочисте нагородження учасників АТО та волонтерів

— Вітаю військових, учасників АТО. Хочу привітати особливо тих, хто саме зараз знаходиться на Сході України та боронить нашу Батьківщину. Я щиро бажаю їм міцного здоров’я. І, звісно, оптимізму. Буде мир, вони повернуться додому та будуть жити так, як жили до війни, займатись улюбленою справою. З нашого боку, зі сторони місцевої влади завжди буде підтримка, ми будемо поряд, — проголосив депутат Полтавської обласної ради Мухтаров Фахраддін Аладдін-Огли.. 

Приєднався до поздоровлень заступник голови районної ради Роман Бловацький. Він зауважив, що 14 жовтня — в першу чергу свято патріотизму. 

— Це прекрасне чудове свято, свято нашого патріотизму. Нашої мужності. Свято наших героїв. Якби не називали цю антитерористичну операцію, але хлопці знають, що це війна. На нас напали, напали люди, які називали себе нашими братами. В цю секунду наші хлопці знаходяться в окопах, а ще через місяць — піде сніг. Тож давайте підтримаємо їх, — сказав Роман Бловацький.

Учні пронесли державний стяг 14 жовтня

Центром Хоролу пронесли 115-метровий жовто-блактиний прапор Центром Хоролу пронесли 115-метровий жовто-блактиний прапор

Привітав присутніх також міський голова Хоролу Сергій Волошин:

— Сьогодні така дощова погода.. це сльози наших матерів. Сльози тих, хто втратив сина, батька, брата чи коханого на війні.. Ми маємо підтримувати тих, хто зараз на війні, хто вже повернувся. Ми маємо бути їм надійним тилом.

Також для гостей свята підготували виступи духового оркестру та творчих колективів Полтавщини. В межах заходу розіграли різні цінні подарунки, з метою підтримки хворих дітей Хорольського району.

Прес-служба Полтавської ОДА