Ювілейна модна «Новорічна казка» у Полтаві. Як це було?

Організатор дійства – центр моди «Age of Beauty». Свято відбулося за сприяння Департаменту культури та туризму Полтавської обласної державної адміністрації на сцені Полтавського академічного симфонічного оркестру.

«Світ моди – чарівний. Новий рік – прекрасне тло для справжньої краси. Утім, окрім власне показів колекцій та конкурсу ми мали ще й соціальну мету. Серед спеціальних гостей свята були вихованці кобеляцького навчально-реабілітаційного центру, котрі також вийшли на сцену у найчарівнішій частині конкурсу – показі вечірньої моди. Ми вдячні директору центру Валентині Шпорт, що відгукнулася на запрошення і разом з дітьми вони створили чудові золоті образи для вихованців. Також у залі серед запрошених гостей були діти з Полтавських інтернатів», – каже директор центру моди «Age of Beauty».

Цього року модна «Новорічна казка» проводиться в Полтаві вже вдесяте. Заліковими були три основних виходи: показ колекції в етностилі, зимове вбрання та вихід у вечірніх сукнях. Загалом у конкурсі за першість змагався 21 учасник. Що характерно, на сцені майже не було дорослих. Вели конкурс теж діти: Олександр Бражко – володар гран-прі Міжнародних конкурсів краси в Болгарії та Молдавії та Вероніка Дуткевич – володарка гран-прі конкурсу «Юні король та королева 2017», переможниця міжнародних конкурсів «Історія Попелюшки 2017» та «Пріколас 2019», юна акторка.