Юрій Бублик закликав Сергія Капліна зачитати з трибуни заяву про вихід з фракції БПП та коаліції

Народні депутати Юрій Бублик та Сергій Каплін (День Соборності, 2013 рік) Народні депутати Юрій Бублик та Сергій Каплін (День Соборності, 2013 рік)

Від дня написання заяви про вихід з фракції БПП і коаліції у народного депутата Юрія Бублика пішло менше місяця. Натомість подібна заява його колеги з Полтави Сергія Капліна лежить без діла уже майже рік.

Нагадаємо, що 18 січня 2017 року Юрій Бублик оголосив про свій вихід із фракції «БПП» та коаліції. Своє рішення народний депутат мотивував тим, що збережена парламентська коаліція, в умовах війни, не активізувала роботу в посиленні обороноздатності країни, покращенні життя українців, реальній боротьбі із корупцією.

Проте 7 лютого на ранковому засіданні голова Верховної Ради України Андрій Парубій не зачитав заяву про вихід Юрія Бублика із парламентської фракції.

Тому у п’ятницю, 10 лютого, народний депутат від 145-ого виборчого округу сам зачитав цей документ з трибуни парламенту.

Публічна заява Юрія Бублика про вихід з фракції БПП у Верховній Раді (2017.02.10) Публічна заява Юрія Бублика про вихід з фракції БПП у Верховній Раді

Весь процес виходу зайняв у Юрія Бублика менше місяця.

Натомість такий документ у Сергія Капліна датований ще 17 лютого 2016 року. У четвер заяві про вихід полтавського нардепа з БПП виповниться рік. Але натомість він і досі лишається у складі президентської фракції.

Сьогодні на своїй сторінці у Facebook Юрій Бублик оголосив про акцію «Вийшов з коаліції — допоможи другу»:

— Знаю, що мій колега з Полтави Сергій Каплін написав заяву ще у лютому 2016 року, але й досі залишається у БПП та коаліції, постійно їх критикуючи.

Повідомлення нардепів про вихід з фракції Повідомлення нардепів про вихід з фракції

Юрій Бублик зазначає, що готовий допомогти своєму колезі консультаціями та юридичною допомогою, щоб він таки став позафракційним депутатом:

— Також до мене можуть звертатися народні депутати, які готові вийти, але ніяк не зважаться. Не бійтеся, це не важко. Звісно, якщо вашому сумлінню не байдуже до тих процесів і дерибану, що відбуваються у владі, — підсумував представник Полтави, Полтавського та Котелевського районів у себе на сторінці.

Прес-служба народного депутата України Юрія Бублика