Юрій Бублик — єдиний якісний кандидат по 145 виборчому округу!

Позачергові вибори до Парламенту показали, що охочих стати народними обранцями — ціла купа. Проблема в тому, що більшість із них навіть не мають уявлення про депутатську діяльність та й не поспішають в ній розбиратися, бо працювати для народу ніхто не буде. Тому серед таких кандидатів треба обирати перевіреного!

Юрій Бублик — єдиний якісний депутат на Полтавщині. Він соціально активний, працює чесно, за два терміни перебування на посаді здобув чималий досвід, що є його перевагою перед іншими кандидатами у народні депутати.

Він єдиний у Полтавській області має дві постійні громадські приймальні — у Полтаві та Котельві, щомісяця проводить прийом громадян та щодня звітує про свою роботу. Кожен його виборець має номер телефону Юрія Васильовича, а це ознака довіри та реальної співпраці!

Юрій Бублик каже, що радіє з того, що багатьом вдалося допомогти, але при цьому залишається реалістом, бо є й інші, яким не вдалося надати ту допомогу, яку хотілося б.

От скажіть, до кого ще так просто можна прийти та поговорити навіть не у прийомний день або просто зателефонувати? Тож 145 виборчий округ підтримує свого чинного, перевіреного депутата, який давно переконав усіх справами!

Небайдужі полтавці