Євгеній Мартосенко про шахрайство з боку ГПУ «Полтавагазвидобування»

Земля, яку мешканці села фактично втратили, клюнувши на красиві обіцянки, до цього часу перебуває в юридичної особи

До мене, як до голови Полтавської обласної організації Громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість», звернулися мешканці Кошманівської та Базилевщинської сільрад Машівського району з проханням втрутитись та захистити їхні законі права на землю, яку, на їхню думку, шахрайським методом відібрали представники ГПУ «Полтавагазвидобування».

З аргументами селян ознайомилися наші фахові юристи та дійшли до висновку, що дійсно вбачаються шахрайські дії з боку тогочасного керівництва ГПУ та небажання піти на зустріч людям з боку нинішнього.

З приводу цього ми провели мирне зібрання селян під стінами «Полтавагазвидобування» зі спробою знайти спільну мову між ГПУ та людьми. На жаль, після наших спроб потрапити на прийом до керівництва, зі сторони служби безпеки цього підприємства почали лунати грубощі та провокації на нашу адресу. Вони не допускали нас навіть на прохідну! І лише через деякий час погодились організувати зустріч.

Річ у тім, що свого часу начальник Полтавського ГПУ наобіцяв людям газифікувати господарства Машівського району, прокласти асфальт по вулицях села, побудувати дитсадок на 90 місць, магазин, будинок побуту, 8-річну школу, провести реконструкцію сільського клубу, побудувати 10 житлових будинків, збудувати відгодівельники для молодняка ВРХ та свиней, кормоцех, склад отрутохімікатів, теплицю, адмінбудинок, котельню, дві силові споруди, літній табір для бичків, провести реконструкцію двору тракторної бригади. На превеликий жаль, ця соціальна угода виконана не була.

Земля, яку мешканці села фактично втратили, клюнувши на красиві обіцянки, до цього часу перебуває в юридичної особи, яка зараз має назву «Публічне акціонерне товариство «Укргазвидобування». За весь час користування землями, користувач не зміг проявити себе як ефективний господарник, а тому, станом на сьогоднішній день, керівництво підприємства, робить спроби позбутися цих земель, наприклад, здавши в суборенду і таке інше.

Мені прикро, що державне підприємство перетворились на закриту структуру, що зневажає закони та громадян! Його керівництво поводить себе так, ніби ГПУ належіть особисто їм, а не Державі, тобто людям.

Проте ми не збираємось відступати та будемо і далі добиватися справедливості для людей, що до нас звернулися! Наші юристи вже опрацювали всі матеріали, щоб відновити права людей та принести справедливість на нашу рідну Полтавську землю!

Євгеній МАРТОСЕНКО, голова Полтавської обласної парторганізації Громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість»