Євген Ситько: Я затримав нападника на Олександра Кобу, але поліція його відпустила

Учасник подій розповів, що затримав нападника на Олександра Кобу, хотів передати його поліції, але та його відпустила, наразі підозрюваний затриманий

«Полтавщина» зустрілася із полтавцем Євгеном Ситько, який був очевидцем вчорашніх подій на Соборності, 27, і який дав свої свідчення стосовно поранення Олександра Коби та осіб, які це, ймовірно, зробили.

— Я 5 квітня перебував поблизу арки житлового будинку на Соборності, 27 у Полтаві, — розповів Євген Ситько. — В один із моментів розпочалася бійка, після того, як із кафе навпроти вибігла група осіб (як в чорній уніформі, так і у цивільному). Далі я побачив чоловіка, одягнутого у джинси та темно-синю джинсову куртку, який завдавав ударів Олександру Кобі. Я побачив на його торсі останнього — криваві рани, після чого втрутився у ситуацію і збив нападника з Олександра. Я боровся із нападником і бився, нарешті повалив його на землю і сів йому на спину, таким чином, я затримав його.

Після цього я почав кликати поліцію, до мене підійшла дівчина-поліцейська, білявка, у неї була невеличка коса. Через кілька секунд підійшли двоє чоловіків-поліцейських. Я попросив надягнути на затриманого кайданки. Замість цього вони підняли мене та його, та відштовхнули мене убік. Цей чоловік повернувся до своєї групи нападників.

Євген Ситько Євген Ситько

Таким чином, я вважаю, що патрульна поліція не виконала своїх прямих службових обов’язків та відпустила злочинця, який разом із своїми поплічниками порізали Олександру Кобі. Адже я вважаю, що ножові поранення здійснила саме група осіб.

Як повідомили у прес-службі поліції області, наразі особа, «яка підозрюється у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень полтавцю», затримана. Окрім цього незабаром будуть висунуті підозри іншим особам, яких підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»