Якби вибори відбулися найближчої неділі, то Полтава б отримала нового міського голову

Проведене опитування підтверджено і голосуванням в інтернет-мережі

В чому ж феномен Сергія Чередніченка?

3 роки тому полтавці вперше почули про Сергія Чередніченка. Він створив громадську організацію «Відродження Полтави», яка своїми діями, акціями стала однією з найактивніших в місті. Без грантів, фінансування олігархами ця організація вибрала для себе пріоритетні напрямки ще у 2013-му році:

  • боротьба з корупційними проявами
  • реформування медичної галузі
  • реформування транспортної галузі
  • роботи з благоустрою
  • контроль за діяльністю міської влади.

За 3 роки було реалізовано безліч проектів, зроблені реальні справи, але саме головне, що по кожному напрямку є реальні досягнення. Не обіцянки, популізм, а реальні досягнення!

По кожному напрямку команда Чередніченка має чітке розуміння та впевнено доводить громаді, що можна своїми справами змінювати місто.

Онлайн голосування Онлайн голосування

Встановлення лавиць, відремонтовані дитячі майданчики, захист прав громадян, зниження вартості проїзду в міському транспорті, акції протесту, відкриті кримінальні впровадження та звільнені корупціонери — все це вже реалізовано.

Не дивлячись на брудні технології, чорний піар, замовні статті та наклеп полтавці вже дали оцінку голові ГО «Відродження Полтави».

Але сама головна відмінність Чередніченка — це політична відповідальність. Він залишається єдиним політиком, який зміг та знайшов в собі мужність сказати «ні» казнокрадам-клептоманам Матковському та Шевченку.

Були реалізовані унікальні проекти з благоустрою, ініційовані проекти з патріотичного виховання молоді, допомозі військовим, звільнені з посад відомі полтавські корупціонери, подано десятки пропозицій, які реально необхідні для міста.

Політолог Максим Андрущенко, м. Київ Політолог Максим Андрущенко, м. Київ

— Системність, наполегливість та незламна позиція — це Чередніченко. Кожне місто України має своїх лідерів. У Полтаві безперечно — це Че. Людина, котра постійно заявляє про себе. Його можна критикувати, слухати чи не слухати, але Сергій Че безперечно один з лідерів полтавської громади. Людей не можна обдурити. Вони завжди чітко відчувають правду і брехню, силу і слабкість. Люди вже не хочуть бачити старих лідерів. Суспільство хоче порядку, законності та відповідальності.

Звісно, що це показники так званого міжвиборчого періоду, але ж саме головне — це те, хто працює і до виборів, і після виборів. Політичні партії вже повністю дискредитували себе як політичні проекти. Не виконані, а скоріше навпаки, практично всі політичні декларації, які нам обіцяли політики перед виборами до Верховної Ради та в місцеві органи влади. Але майбутнє за сильними та відповідальними.

Полтава прагне розвитку та відбудови. Полтавці втомилися від невиконаних обіцянок, безкарності та безвідповідальністі.

Команда Че — Час ЧЕ для Полтави!

ГО «Відродження Полтави»