Як зареєструвати мобільний телефон за особистим рахунком «Полтавагазу»? (відео)

Саме з прив’язки мобільного телефону до особистого рахунку розпочинається реєстрація споживача в Особистому кабінеті. Пояснюємо покроково, що для цього потрібно зробити.

Для чого потрібна реєстрація мобільного телефону?

Реєстрація мобільного телефону у базі даних «Полтавагазу» — одна з обов’язкових умов реєстрації в Особистому кабінеті споживача. Це окремий розділ на сайті підприємства. Користуючись сервісом, можна власноруч передавати показники споживання природного газу, бачити дати і суми здійснених платежів, наявність заборгованості чи переплати тощо. 

Крім того, зайшовши до кабінету, абоненти Полтави та Полтавського району можуть відразу й сплатити за газопостачання.

Розділ з’явився на офіційному сайті товариства у грудні 2015 року. Нині сервісом успішно користуються понад 38 тисяч абонентів.

Що потрібно зробити для реєстрації мобільного телефону?

Щоб зареєструвати номер мобільного телефону за особистим рахунком, потрібно перейти на сайт «Полтавагазу», відкрити розділ «Споживачам» та перейти до «Кабінет споживача» (п’ята комірка).

Тут натискаємо «Зареєструвати телефон» (найнижча кнопка зліва) і «перейдіть на «Зареєструвати телефон»». Тепер нам потрібно заповнити певні поля.

У першу комірку вводимо номер телефону. Будьте уважні, він має бути у форматі +380ХХХХХХХХХ.

З другої по четверту комірку — вводимо прізвище, ім’я та по-батькові. 

Далі обираємо РГП та абонентську базу — Полтава та Полтавський район або ж районні бази. 

Наступний крок — вказуємо дату та суму останнього платежу. Для зворотнього зв’язку потрібно також ввести електронну пошту. 

Для надсилання даних натискаємо на кнопку «Відправити заявку на реєстрацію».

Споживач тут же бачить повідомлення, що заявка надіслана до служби обліку. Після підтвердження даних та реєстрації телефону, йому на мобільний телефон прийде SMS з паролем до Кабінету споживача. Або ж він може пізніше пройти реєстрацію самостійно.

Що робити, якщо з реєстрацією виникли проблеми?

Керівник call-центру «Полтавагазу» Євген Божинський говорить, що при виникненні проблем з прив’язкою мобільного телефону, можна подзвонити до них за номером 0-800-508-104:

— Ми допоможемо оперативно усунути складнощі з реєстрацією, якщо такі виникнуть. Також з цим питанням можна написати в особисті повідомлення на сторінку підприємства у Facebook. Ми намагаємося використовувати всі медіамайданчики, де нашій аудиторії зручно з нами спілкуватися.

Прес-служба «Полтавагазу»