Як відновити пароль до Особистого кабінету «Полтававодоканалу»?

У третій публікації на тему роботи з Особистим кабінетом споживача послуг «Полтававодоканал» розповідає, що робити в разі, коли ви забули чи втратили пароль.

Відновлення паролю входу до Особистого кабінету, як і сама реєстрація, не завдасть суттєвих незручностей. Адже виконати всі операції ви можете з будь-якого комп’ютера і лише за кілька хвилин. Ми ж пропонуємо покрокову інструкцію.

1. Зайшовши на стартову сторінку Особистого кабінету чи перейшовши сюди з головної сторінки сайту підприємства, натисніть на іконку «Відновлення пароля».

1 — Відновлення паролю 1 — Відновлення паролю

2 — Перехід до процедури відновлення паролю 2 — Перехід до процедури відновлення паролю

2. У вікні, що відкриється, введіть електронну адресу, яку ви вказували при реєстрації в Особистому кабінеті. Після цього тисніть «Надіслати мені мій пароль».

3 — Введення діючої пошти 3 — Введення діючої пошти

3. Відразу після того ви побачити інформаційне вікно, де буде вказано, що пароль надісланий на вказану вами електронну поштову адресу. Тисніть «Ок», щоб закрити повідомлення.

4 — Отримання листа з кодом доступу 4 — Отримання листа з кодом доступу

4. У новій вкладці вашого браузера відкрийте власну електронну скриньку. Вам надійде повідомлення від КП «Полтававодоканал» з темою «Відновлення доступу в приватний кабінет для населення».

5. Скопіюйте пароль зі вказаного листа та вставте його у відповідне поле під час входу до Особистого кабінету. Змінити пароль ви так само можете на власній сторінці споживача.

Якщо ж ви досі маєте питання стосовно реєстрації та роботи в Особистому кабінеті КП «Полтававодоканал», пишіть нам на адресу [email protected] або телефонуйте 611-008.

А з питань розрахунків за послуги водопостачання та водовідведення чи уточнення даних звертайтесь за адресою [email protected] або за телефонами: (0532) 61-28-21, 050-403-03-75, 050-403-03-29, 067-549-92-67 та 067-549-92-66.

Прес-служба «Полтававодоканалу»