Як працюють нові заступники мера: організація прибирання Полтави, підготовка до зими та ремонти шкіл

У Полтавській міській раді новопризначені заступники міського голови розпочали роботу на нових посадах. Вони зустрілися з начальниками управлінь та керівниками підприємств для обговорення нагальних питань та шляхів їх вирішення.

20 вересня на третьому пленарному засіданні 17-й позачерговій сесії Полтавської міської ради депутати обрали чотирьох нових заступників міського голови. Всі вони пройшли співбесіди на депутатських комісіях. Заступникам задавали питання та цікавилися баченням розвитку міста.

Новими заступниками стали: 

  • Перший заступник міського голови — Андрій Лямін;
  • Заступник міського голови, керівник апарату — Віталій Нікіпелов;
  • Заступник міського голови з питань ЖКГ — Олексій Чепурко;
  • Заступник міського голови з гуманітарних питань — Людмила Бойченко.

Усі заступники взяли участь у сьогоднішній апаратній нараді. Потім провели внутрішні наради з керівниками підпорядкованих управлінь. Разом вони визначили нагальні питання та шляхи їх вирішення.

Перший заступник міського голови Андрій Лямін розповідає, що роботу розпочне з виїзних нарад по об’єктам капітального будівництва.

— Питань накопилося дуже багато: деякі по 3 школі, деякі по іншим об’єктам. Будемо виїжджати туди, проводити зустрічі, спілкуватися з підрядниками та організаціями, які ці об’єкти експлуатують, — розповідає перший заступник міського голови Андрій Лямін.

Є питання і по МАФам в центрі міста та непродовженню договорів оренди з ними. Натомість підприємцям запропонують інші місця. Також потрібно контролювати виконання вже укладених догорів по ремонту доріг. 

Для нормальної роботи міської ради, управлінь та виконкому потрібно налагодити комунікацію між ними усіма. Саме цими питаннями займається заступник міського голови, керівник апарату Віталій Нікіпелов.

Віталій Нікіпелов Віталій Нікіпелов

— Завдяки фаховості керівників управлінь, відділів та працівників органу місцевого самоврядування виконком працює нормально. Багато організаційних питань, які зараз потрібно вирішити, — говорить Віталій Нікіпелов.

Багато питань і у сфері ЖКГ. Тільки за останній час зламалося 9 ліфтів. Крім того, потрібно повернути майно та працівників КП «Ремліфт» та «Декоративні культури». 

У Полтавській міській раді зараз вирішують питання підготовки міста до зими. Визначаються з технікою, та підприємством, яке чиститиме вулиці від снігу.

Олексій Чепурко Олексій Чепурко

— Перший день на новій посаді розпочинаю з вирішення питань підготовки міста до зими та роботи перевізників, — розповідає заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко.

Особисто перевірити усі школи та лікарні планує заступник міського голови з гуманітарних питань Людмила Бойченко.

— Першочергове — трудова дисципліна та порядок. Також на кожному підприємстві потрібно перевіряти роботу завгоспів. Триває підготовка до опалювального сезону, це важливо для усіх галузей, — стверджує Людмила Бойченко.

Людмила Бойченко Людмила Бойченко

Також зараз управління освіти готується до святкування Дня вчителя. А управління культури працює за своїм щоденним графіком. Людмила Бойченко розповідає, що роботи вистачає для всіх.

Прес-служба Полтавської міської ради