Як полтавці відсвяткували День міста

Організована колона з тисячі містян, приспівуючи національних пісень, рушила від Білої альтанки до парку “Перемога”. Очолили парад ошатні парубок та дівчата у національних костюмах з короваєм на вишитому рушнику.

На момент проведення арт-проекту обмежили рух транспорту, за порядком слідкували правоохоронці.

На місці призначення відбулося урочисте представлення учасників маршу. У центрі парку школярі, студентство, представники різних сфер діяльності, спортсмени та місцеві підприємці дефілювали у вишиванках та вітали Полтаву з Днем народження запальними танцями та співами.

Святковий концерт відкрив хор української пісні та талановиті маленькі танцюристи, разом вони створили на площі справжнє патріотичне шоу.

Близько 14:00 на великій сцені, яку змонтували на місці найстарішого фонтану у місті, розпочався фестиваль народного танцю. Учасники підготували для глядачів номери, які вражали своєю синхронністю, майстерністю та глибоким змістом.

Чимало полтавців у цей час зібралися у іншій частині парку, де для них організували фестиваль полтавської кухні. Всі бажаючі вишикувались у черги, аби безкоштовно продегустувати борщ з паппушками та галушки від учнів коледжів харчових технологій та їх вчителів-кухарів.

Поки смаколики готувались, для містян влаштували цікаві кулінарні конкурси та естафети.

Не забули і про наймолодших гостей фестивалю, для них підготували окреме свято з безкоштовним морозивом, героями улюблених мультфільмів та шоу мильних бульбашок.

Серед учасників та гостей фестивалю розіграли також цінні призи, серед яких планшети, WI-FI роутери та інша техніка.

Тоді ситих та виснажених танцями полтавців запросили на святковий концерт. Талановиті місцеві музичні колективи виконали для них відомих традиційних українських пісень, запалювали публіку і хіп-хоп та реп виконавці.

Видовищним був також виступ живих барабанів.

Але найбільше полтавці чекали зіркових гостей. Ввечорі для них виступив міжнародний гурт з українським “корінням” TANA, який є профі у створенні електронної музики.

Продовжили зірковий концерт тріо Real O – популярна українська дівоча група, яку продюсує Наталя Могилевська.

А на “солодке” залишили гурт “Пара нормальних”, який заспівав для полтавців свої найвідоміші хіти.