Wizoria в РК Колос запрошує полтавців на безкоштовні кіносеанси

Близько десяти безкоштовних кіносеансів на місяць планує демонструвати для полтавців кінотеатр Всеукраїнської мережі Wizoria, що знаходиться у розважальному комплексі Колос, по вул. Гоголя, 22.

Про це говорив засновник розважального комплексу Андрій Соколов під час фестивалю «Дні українського кіно», що проходив у Полтаві 7-9 квітня. Покази відбувалися у Wizoria (Колос) за ініціативи та сприяння голови обласного товариства «Просвіта» Миколи Кульчинського. В рамках кінофестивалю Wizoria показала 5 українських фільмів. Повнометражний художній фільм «Жива» — розповідь про молоду дівчину Анну Попович, яка рятуючись від переслідувань, потрапляє в табір УПА. 3D-мультфільм «Микита Кожум’яка», який зібрав 15 мільйонів гривень виручки у вітчизняному кінопрокаті, 5-мільйонів — у польському, 4 мільйони — у турецькому. Повнометражний фільм «Гніздо Горлиці» — кінодрама про проблеми української трудової еміграції. Документальний фільм «Переломний момент» — найкращий д/ф 23-го міжнародного кінофестивалю у Сан Луїс Обіспо (Каліфорнія, США) та Історична ретроспектива «Княгиня Ольга». Гості мали змогу переглянути фільми кінофестивалю «Мазепа-фест» абсолютно безкоштовно.

Полтавці тепло зустріли такий формат. Протягом усіх днів покази супроводжувалися аншлагами. Майже кожен сеанс відвідало близько 400 глядачів, тому зазвичай місць не вистачало. Співробітники кінотеатру ставили додаткові дивани та стільці. Люди сиділи і просто на східцях.

Із самого свого відкриття команда Wizoria в РК Колос максимально підтримувала українське кіно в нашому місті — менш ніж за чотири місяці своєї роботи у Wizoria Колос пройшли допрем’єрні покази та презентації фільмів Слуга народу, Правило бою, Інфоголік, Гіркі жнива. Також за період своєї роботи у колишньому кінотеатрі Колос співробітники Wizoria організовували для учнів полтавських загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл безкоштовні перегляди мультиплікаційних фільмів.

Андрій Соколов каже, що подібні заходи планують проводити й надалі. Колектив Всеукраїнської кіномережі Wizoria в РК Колос вже працює над переліком фільмів та мультфільмів, які запропонують полтавцям на безкоштовній основі. Наступний показ відбудеться вже найближчим часом, 17 квітня, о 10 годині. На прохання полтавців Wizoria в Колосі продемонструє ще один сеанс чарівної української анімації «Микита Кожум’яка». Швидше за все, черговим безкоштовним сеансом також буде повторення яскравої і доброї пригодницької мультиплікація «Балерина».

Андрій Соколов Андрій Соколов

Розклад подальших безкоштовних сеансів шукайте у стрічці соціальних мереж кінотеатру Wizoria:

Андрій ПЕТРОВ