Високопосадовець Полтавської ОДА попався на 24 000 грн хабара

Правоохоронці спіймали на «гарячому» начальника управління інфраструктури та туризму Полтавської облдержадміністрації

15 червня співробітники прокуратури Полтавщини спільно зі співробітниками СБУ в області та Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Нацполіції України задокументували отримання хабара начальником одного з управлінь Полтавської ОДА.

Посадовець намагався отримати від приватного підприємця 52 тис. грн за сприяння в наданні тимчасового дозволу на перевезення пасажирів на маршруті. Затримали держслужбовця після того, як він отримав перші два транші на загальну суму 24 тис. грн. Гроші були перераховані на банківський рахунок підставної особи. Про це повідомила прес-служба прокуратури Полтавської області.

Слідчі дії в рабочому кабінеті | Фото: pol.gp.gov.ua

Фото зі сторінки Людмили Мамай у FacebookСлідчі дії на вул. Європейській

Дії чоловіка кваліфікували за ч.3 ст.368 КК України (Одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди, за вчинення в інтересах третьої особи дій з використанням наданого службового становища).

Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

За нашою інформацією, мова йде про начальника управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА Олександра Колесникова. За кілька днів до цього він написав заяву про звільнення. Нагадаємо, що в самому управлінні сьогодні відбувались обшуки.

Максим САМОЙДЮК, «Полтавщина»