Вирішення проблеми транспортного сполучення, ремонту доріг та допомога підприємствам Полтавщини

Вчора перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький провів прийоми громадян. Перший в облдержадміністрації, другий — виїзний, в Оржицькому районі.

На особистий прийом в облдержадміністрацію приходили жителі Полтави, Гадяча, Новосанжарського, Котелевського та Кременчуцького районів. Здебільшого з проханнями надати матеріальну допомогу на лікування та виділити земельну ділянку.

Важлива проблема ремонту дороги С-17-1136 (М-22), з якою звернулися мешканці Кременчуцького району. Це автошлях міжнародного значення, що починається у Полтаві, проходить через Козельщину та Кременчук. Громада просила виділити допомогу для ведення ремонтних робіт на відрізку дороги у 1100 метрів.

— Над цим питанням треба ще працювати, щоб зробити покриття якісним і кожного року не проводити поточний ремонт. Можливо, за умови співфінансування з областю зможемо відновити дорогу, — розповів Андрій Пісоцький.

На прийомі громадян у Полтавській ОДАНа прийомі громадян у Полтавській ОДА

Нагальне питання і транспортного сполучення Котельва — Полтава, зокрема сполучення Котельва — Михайлівка. Жителі Котелевського району звернулися із проханням змінити розклад руху. Проте в. о. начальника управління-начальник відділу транспорту та зв’язку Управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА Сергій Марчишинець повідомив, що питання врегульоване: заключили договір із новим перевізником.

На прийомі громадян в Оржицьому районі вирішували не менш важливі проблеми.

— Із більшістю питань обласна влада ознайомлена. Для цього і проводимо прийоми громадян, щоб знати ситуацію на місцях. Іноді жителі звертаються з проблемами, на які облдержадміністрація не може вплинути. Тоді ми спілкуємося із представниками місцевої влади і спільно знаходимо рішення, — наголосив перший заступник голови Полтавської ОДА. 

Жителі скаржаться на стан доріг, зокрема сполучення Сазонівка — Савинці — Черевки. Андрій Пісоцький разом із головою Оржицької РДА Оленою Кражан домовилися розробити проектно-кошторисну документацію. Щоб визначити ділянки, які потребують негайного втручання. Незабаром проектанти оглянуть стан дороги, і вже цього року спланують ведення ремонтних робіт. Загалом, розроблять кілька проектів із оновлення покриття.

На прийомі громадян в Оржицькій РДА На прийомі громадян в Оржицькій РДА

Андрій Пісоцький Андрій Пісоцький

Олена Кражан, голова Оржицької РДА Олена Кражан, голова Оржицької РДА

Прийом громадян Прийом громадян

Також область частково допоможе у відновленні ферми «Плехів-Агро», адже вона забезпечить близько 30 робочих місць та принесе прибуток у місцевий бюджет. Фермерське господарство займається вирощуванням зернових, бобових культур, насіння олійних культур, а також худоби і птиці. Для повного функціонування потрібно близько 20 млн грн. 

— Результат прийомів громадян: вирішення питання ремонту доріг, транспортного сполучення, виділення матеріальної допомоги потребуючим та допомога підприємствам Полтавщини, — підсумував Андрій Пісоцький.

Прес-служба Полтавської ОДА