Випускники шкіл міста отримали медалі

Сьогодні у Палаці дозвілля «Листопад» відбулося традиційне міське свято: вручення найвищої державної нагороди за навчання — золотих та срібних медалей. Більше ста випускників довели, що розум, працелюбність та наполегливість долають усі перешкоди на шляху до перемоги.

Медалісти 2017 року ставали переможцями міських, обласних, всеукраїнських олімпіад, конкурсу-захисту наукових робіт МАН, інтелектуальних ігор, творчих конкурсів та спортивних змагань. Молоді люди зізнаються, що шлях до перемоги був нелегким:

— Це було непросто, але я гордий, що все вдалося, — радіє випускник загальноосвітньої школи № 22 Ярослав Калашников. — Найскладнішим було зовнішнє незалежне оцінювання. Мої результати за тестування: дві десятки та одна дев’ятка. Сьогодні я стану володарем срібної медалі. Вважаю, що це теж гарний результат. Планую вступити до юридичної академії. Сподіваюсь, що мені все вдасться. А своїм колегам, у яких усі ці іспити ще попереду, я бажаю не втрачати час. Вчитись, самовдосконалюватись, аби у майбутньому стати тим, ким мріяв ще з дитинства.

Усіх хлопців та дівчат вітав міський голова Олександр Мамай. Очільник Полтави кожному випускникові особисто одягнув омріяні медалі. 

— Дорогі наші діти, ви — гордість нашого міста, — звернув своє вітальне слово до молоді Олександр Мамай. — Я пишаюся тим, що Полтава багата на талановитих, старанних, амбітних молодих людей, які доводять, що їм усе під силу! Любі медалісти, не забувайте тих, хто йшов з вами до перемоги, підтримував вас і переживав, часто навіть більше, ніж ви самі. Це ваші вчителі. Минуть роки і у кожного з вас — своя доля. Як би не склалося ваше життя, та не забувайте рідну школу, вчителів. Пам’ятайте, що усі полтавські загальноосвітні навчальні заклади, з яких ви випускаєтесь, — найкращі в світі. Пам’ятайте і гордіться тим. В добру путь!

Подяку за розумних та талановитих отримує директор школи №4 Ірина ПолтавецьПодяку за розумних та талановитих отримує директор школи №4 Ірина Полтавець

Подарунок міському голові від медалістів 2017 рокуПодарунок міському голові від медалістів 2017 року

Привітала присутніх у залі із визначною подією й начальник управління освіти виконавчого комітету Полтавської міськради Наталія Дорохова. Вона подякувала педагогам та батькам за сумлінну працю, за виховання достойних громадян України.

Начальник управління освіти міськвиконкому Наталія Дорохова Начальник управління освіти міськвиконкому Наталія Дорохова

Медалісти отримали від міської влади в подарунок флешки та пам’ятні вітальні листівки. Випускники, у свою чергу, дякували міському голові за постійну турботу, подарунки, екскурсії. Вони також вручили Олександрові Мамаю подарунок на згадку: вишиту картину із зображенням символічної для випускників Білої альтанки.

Захід був організований у форматі шкільного мюзиклу та мав назву «Миттєвосте прекрасна, зупинись!». Медалістам запропонували повернутись на кілька років назад і пригадати, з чого все колись починалось: перший урок, перша двійка, перше кохання та багато-багато іншого, що траплялось у шкільному житті. Вразили глядачів хіп-хоп, рок-н-рол, полька у виконанні колективів шкіл №№ 2, 9, 10, 14, 16, 34. Гучними оплесками зал вітав цирковий номер вихованців позашкільних закладів ЦПО, ОЦЕВУМ, МБК, а також мікс-виступів команд КВК, «Молодь обирає здоров’я», «Світ професій» від ЗНЗ №№ 38, 10, 40. Під мелодію традиційного вальсу кружляли учні шкіл № 30, 31 та ПДЮТ. Надовго запам’ятається і фінальний виступ медалістів із популярною сучасною піснею «Все буде добре».

Медалістка 2017 року та майбутня медалістка Медалістка 2017 року та майбутня медалістка

Уже сьогодні ввечері в усіх загальноосвітніх закладах міста відбудуться урочисті випускні вечори. Близько 1500 молодих людей у святковій атмосфері попрощаються зі школою.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради