Випускники коледжу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації отримали свої дипломи

28 лютого відбулися урочистості з нагоди випуску сержантів військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації. Так, аби привітати випускників, на плацу зібралися представники міської та обласної влади, духовенства, керівний і викладацький склад коледжу, а також рідні, близькі й друзі.

З вітальним словом до юних вояків звернувся заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Віталій Нікіпелов. Він зазначив, що полтавський коледж, незважаючи на те, що існує відносно недавно, заслужено має авторитет і повагу у військах завдяки високому професіоналізму випускників:

— Сьогодні — час надзвичайних випробувань для нашої держави, час відбудови справжнього боєздатного українського війська. І тому ваша служба є неабияким внеском у цей історичний процес. Шановні випускники! Вітаю вас з цією знаменною датою! Це є певна сходинка у вашій службі. Бажаю успіхів, професійного зростання і завжди щасливого повернення після виконання завдань!

Батьки вітають дітей Батьки вітають дітей

Рідні прийшли привітати випускників Рідні прийшли привітати випускників

На врученні дипломівНа врученні дипломів

Приймали вітання сержанти й від своїх наставників. З напутніми словами та проханням пам’ятати своє коріння до випускників звернувся керівник коледжу, полковник Кирило Злобін. 

— Михайло Грушевський казав, шо людина, яка пам’ятає свою історію, стає громадянином, суспільство — нацією, країна — державою. Пам’ятайте про це!, з честю виконуйте свій військовий обов’язок. Зберігайте вірність своєму народові. Нехай ваша любов до Вітчизни відображається у ваших серцях і добрих справах. Бажаю терпіння, незламної волі, миру, добра, кращого майбутнього. Успіхів!

Звичайно, в цей урочистий день батьки вітали своїх синів. Відправляючись на військову службу, кожен випускник отримав батьківську настанову: служити чесно, берегти себе й товаришів, поважати старших, не пасувати перед труднощами. 

Благословення нових сержантів Благословення нових сержантів

Подякували батьки й педагогічному складу коледжу за їхню працю. За те, що не лише вивчили кваліфікованих спеціалістів, а й виховали мужніх захисників нашої країни.

Випускники, отримавши дипломи про завершення навчання й благословення на добрі справи — тепер вже сержантами — прокрокували урочистим маршем.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради