Вимагаємо від Матковського, Шевченка, Нікіпелова стати членами партії «БПП «Солідарність»

«Відродження Полтави» звернулося до голови Полтавського обласного осередку «БПП «Солідарність» Андрія Пісоцького з проханням оприлюднити імена членів міської організації партії

Пройшов рік після створення широкої коаліції в Полтавській міській раді. На виборах кожна політична сила обіцяла полтавцям зміни, реформи та нещадну боротьбу з корупцією. Кожна політична партія мала свою передвиборчу програму, лідерів та отримала фракції в міській раді.

Саме політичні партії висували людей, котрі стали депутатами та головами фракцій. Тому кожен депутат — це член політичної партії. Андрій Матковський на кожній зустріч та в ефірі ЗМІ говорив, що саме політична партія дасть можливість краще працювати для громади. Тому і посада першого заступника міського голови — це політична квота саме партії БПП «Солідарність». Цю посаду отримав кум Матковського — Михайло Шевченко.

Голова обласного осередку партії Андрій Пісоцький неодноразово наголошував, що вся фракція повинна стати членами партії, підтримувати лінію президента Порошенка та працювати від імені Петра Олексійовича в Полтаві.

Тому ми маємо всі підстави вимагати оприлюднення заяв від голови фракції Матковського, першого заступника міського голови Шевченка та заступника з юридичних питань пана Нікіпелова.

Адже ми не сумніваємося, що ці діячі підтримують політику президента України та представляють його інтереси та є гарантами реформ, змін та турботи про своїх виборців.

В передвиборчих агітках, банерах, білбордах, газетах завжди використовувалася символіка партії. А те, що Андрій Матковський неодноразово йшов на вибори від БПП «Солідарність», взагалі мало комічну історію.

Звертаємося до голови Полтавського обласного осередку «БПП «Солідарність» Андрія Пісоцького з проханням прокоментувати та оприлюднити членів партії міської організації, їх телефони, адреси приймалень та посади, на яких працюють представники цієї політичної сили.

Наша громадська організація слідкує за передвиборчими обіцянками місцевих політичних партій та і надалі буде нагадувати виборцям про те, кого ми делегувати до влади.

ГО «Відродження Полтави»