Виконком заявив про відвід судді, а Олександр Шамота – про флешмоб «по 4 гривні»

На початку засідання суддя Ігоря Шевяков запитує сторони у справі, чи не мають вони відводів щодо складу суду. Юрист виконкому міської ради Анатолій Лисанець одразу заявляє про відвід судді. І впродовж півгодини зачитує пояснення – чому сторона виконкому не довіряє судді, який розглядає справу. Юрист зауважує, що у сторони відповідачів виникли сумніви у неупередженості Ігоря Шевякова. Оскільки суддя нібито давав особистісні оцінки справи, називаючи її «резонансною». Також Ігорю Шевякову закидали те, що у оприлюдненому ним коментарі вказувалось, що 21 березня розгляд справи не закінчиться.

Але ж сторона відповідачів може визнати позов, а позивачі можуть від нього відмовитися. А ви вже наперед знаєте, що розгляд справи не буде завершений! – наголошує представник виконкому.

Вислухавши заяву про відвід, Ігор Шевяков оголошує перерву і йде до нарадчої кімнати. Повернувшись, оголошує про зупинення розгляду справи до передачі її іншому складу суду. Засідання завершується. У своєму коментарі для полтавських журналістів суддя говорить:

Я не визнаю звинувачень в упередженості. Якби це було б так, я взяв би самовідвід. Чи тиснули на мене? Ні!

Після завершення засідання свій коментар журналістам дає і депутат полтавської міської ради від соціал-демократичної партії Олександр Шамота.

Сьогодні у залі були всі перевізники. І тепер вони не скажуть, що не знають – рішення про підняття тарифів на проїзд скасоване! І брати з людей 5 гривень вони не мають законних підстав. Ми сьогодні оголошуємо початок флешмобу – плати по 4 гривні! Якщо хтось готовий боротися за свої права, ми можемо допомогти юридично і стати співпозивачем у цій справі. Тільки так, разом, ми переможемо!

Розгляд справи про підняття тарифів у полтавському окружному адміністративному суді відновиться після розгляду іншим суддею заяви про відвід.