Виконком у Полтаві: за 5 хв. 34 с. встигли розподілити премії медикам і діагностувати у відсутніх депутатів діарею

Засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради, що відбулося сьогодні, нікого не подивувало: голосували одностайно, швидко, в чергове формалізуючи взагалі увесь процес ухвалення рішень. Представники від БПП та СДП на засіданні не з’явилися, член виконкому від «Самопомочі» також не встиг повернутися із відрядження. Участь в голосуванні брали, фактично, лише представники «Совісті України», та суголосні «Совісті» оновлені політсили.

Аналітики вбачають у цьому розкол коаліції та політичний конфлікт між О. Мамаєм та А. Матковським. Утім, на пряме запитання журналістів, чому так багато депутатів відсутні на засіданні, очільник міста відповів так:

«Можливо, захворіли, можливо, у них діарея. Я зараз з’ясую цю причину».

Питання винесені на розгляд виконкому стосувалися надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, надання адрес, проведення громадських слухань, затверджень розпоряджень міського голови.

Також депутати виділили 304 тисячі 200 грн. матеріальної допомоги, за особистими зверненнями та за поданням депутатів Полтавської міської ради. Гроші отримають 13 учасників бойових дій, 6 дружин ліквідаторів аварії на ЧАЕС, та 105-річний мешканець до Дня народження.

Окрім цього, будуть перераховані кошти двом батькам (опікунам) на лікування дітей з захворюваннями, що потребують постійного вартісного медикаментозного лікування по 20 тисяч гривень кожному.

Передбачено зазначеним рішенням і фінансування громадської організації «Міська асоціація дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства м. Полтави» для проведення реабілітації дітей з інвалідністю до 18-ти років, хворих на дитячий церебральний параліч та інших, яким показано надання медичних послуг з реабілітації в ТзОВ «Міжнародна клініка відновного лікування» м. Трускавець на загальну суму 199 тисяч 900 гривень.

Найцікавіше: по 700 грн. до Дня медичного працівника отримають усі, хто має стосунок до галузі охорони здоров’я міста.