Вихователів дитсадочка «Пізнайко» у Полтаві навчали працювати у Facebook

Сьогодні у дитячому садочку «Пізнайко» пройшов тренінг для вихователів щодо роботи з особистою сторінкою у Facebook. Це перший, але не останній, з подібних заходів серед дошкільних навчальних закладів Полтави.

Ініціатором заходу стала директор закладу Жанна Юріна. У Сумах наприкінці червня вона була учасницею тренінгу для активістів, що працюють з внутрішньо переміщеними особами від «КримSOS». Одним з тренерів проекту був медіаконсультант, представник Yoda Consult Роман Повзик.

Оскільки і учасниця, і лектор — з Полтави — то домовилися провести подібний тренінг для вихователів на початку вересня на базі дитсадка.

Презентацію Роман Повзик використав ту, з якою тиждень тому разом з колегою Денисом Старостіним зробили спеціально для навчання держслужбовців. Проте змінили ціль роботи учасників і стиль. Якщо в ОДА ключовим візуальним елементом був Президент України Петро Порошенко, то тепер — діти.

Під час тренінгу Під час тренінгу

Головна мета навчання — допомогти вихователям ефективніше працювати у соцмережі Facebook, зокрема зі своєю особистою сторінкою. Адже серед аудиторії цих людей — теперішні і потенційні батьки, які хочуть, щоб їхньою дитиною займався професіонал.

Серед прикладів лідерів думок, які активно працюють з темою дитячого здоров’я та виховання — лікар Євген Комаровський, психолог та телеведучий Дмитро Карпачов. Сумарна аудиторія їхніх публічних сторінок — понад 1,3 мільйони підписників.

Тема лекцій стосувалася як роботи алгоритмів соцмережі й бажаного типу контенту у ньому, так і детальної складової будь-якого посту. Мова йде про текст, фото, відео, геолокацію, почуття або дії, наліпки, відмітки друзів. До складових пояснювалися правила, про які варто пам’ятати.

Конспектування лекції Конспектування лекції

— Я намагаюся приділяти певний час навчанню організацій громадського сектору медіакомунікаціям. Тепер до них додалися і навчальні заклади. Хочеться, щоб полтавських сегмент Facebook використовував усі можливості цієї соцмережі. І кожен міг знайти цікавих для себе лідерів думок, — говорить Роман Повзик.

Це лише перший тренінг для вихователів цього дитячого садочку. Наступне заняття присвятять роботі з публічною сторінкою організації на Facebook та роботі прес-служби.

Нагадаємо, що це вже не перший захід Yoda Consult у навчальних закладах Полтави. Наприкінці травня після блокування російських соцмереж Денис Старостін та Олена Бабенко розповідали учням спеціалізованої школи № 3 про інформаційну безпеку та основи роботи у Facebook.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради