Вихованці студії образотворчого мистецтва Міжнародної дитячої школи «Юний європеєць» влаштували виставку власних робіт

17 березня у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка відбулася виставка робіт вихованців студії образотворчого мистецтва школи «Юний європеєць». Дітлахи презентували близько 100 робіт, виконаних у різних техніках малювання.

Захід, покликаний виявити художньо обдарованих дітей, проходив у залі дитячої творчості імені Саші Путрі.

— Дітям дуже подобається відвідувати заняття, — говорить викладач студії Людмила Безрукова. — Тому й виставка називається відповідно: «А я дуже люблю малювати». Чи то спеціальне завдання, чи вільна тема — діти вкладають у свої роботи душу. Освоюють різні стилі й техніки малювання: портрети, натюрморти, пейзажі, етюди.

В їхніх роботах можна відчути затишок улюблених місць, любов до певної пори року, побачити, якими в дитячій уяві постають домашні тварини й птахи.

Вихованка студії Марія Слащова Вихованка студії Марія Слащова

Серед учасників — діти різних вікових категорій. Марія Слащова почала малювати в 6 років і вже закінчила школу. За час навчання, розповіла колишня вихованка студії, намалювала чимало. На виставці представлена її картина «Ранок».

— Це натюрморт, — говорить Марія Слащова. — Тут зображені квіти, фрукти. Хотілося передати атмосферу затишного, сонячного ранку.

А от маленький Владислав відвідує школу всього 2 роки. Проте, і його картина представлена на виставці.

Мама вихованця художньої студії Марина Бабінчук Мама вихованця художньої студії Марина Бабінчук

— Владові 7 років, — розповідає його мама Марина Бабінчук. — Коли настав час обирати, чим займатися, перше, на чому він зупинився, було саме малювання. Відноситься до цієї справи з відповідальністю, виконує свої роботи старанно. На виставку потрапила його картина у стилі пейзаж. Він любить малювати природу, і в нього непогано виходить.

Загалом, на виставці представлено близько 100 робіт. Кожна по-своєму привертає увагу. Частину виставки займають роботи наймолодших учнів студії (4-5 років), а також роботи призерів дитячо-юнацького конкурсу образотворчого мистецтва «Я-Україна», що проводився «Фондом захисту і підтримки талановитих дітей» імені А. Кукоби (Єлизавета Мяло — 3 місце, Марина Лугова — 1 місце).

Директор Міжнародної дитячої школи «Юний європеєць», депутат міської ради Майя Матвеєва Директор Міжнародної дитячої школи «Юний європеєць», депутат міської ради Майя Матвеєва

Директор Міжнародної дитячої школи «Юний європеєць», депутат міської ради Майя Матвеєва вважає, що відкриття цієї виставки — важлива подія для маленьких художників, їхніх батьків, а також викладачів студії:

— Виставка такого рівня — показник творчих досягнень наших дітей. Для багатьох участь у виставці такого рівня є першою, і вони дуже хвилюються. А ще, це неймовірний поштовх для того, щоб займатися улюбленою справою надалі, розвивати свої здібності, досягати чогось більшого.

Викладач вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України Людмила Безрукова Викладач вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України Людмила Безрукова

Майя Матвеєва подякувала юним художникам за їхню працю, батькам — за підтримку дітей та керівнику студії Людмилі Безруковій — за те, що прививає дітям любов до малювання, запалює вогонь у їхніх серцях.

Окрім цього, керівник МДШ «Юний європеєць» висловила вдячність Полтавському художньому музею імені Миколи Ярошенка, управлінню культури та управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому за сприяння у проведенні виставки.

На відкритті виставки в підтримку товаришів виступили вихованці школи «Юний європеєць» — переможці чисельних конкурсів танців, вокалісти й музиканти.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради