Вихованці Полтавської дитячої музичної школи імені Шаповаленка дали звітний концерт

4 квітня у міському Будинку культури відбулося яскраве свято, яке підготували викладачі та вихованці дитячої музичної школи № 2 імені Володимира Шаповаленка.

На урочистий вечір талантів завітали шанувальники юних полтавських музикантів, рідні й близькі, представники галузі культури.

Особисто привітав усіх присутніх із цією подією міський голова Олександр Мамай. Він зазначив, що з року в рік юні віртуози Полтави радують своїми талантами й досягненнями на всеукраїнських і міжнародних конкурсах:

— Понад п’ять тисяч юних полтавців розвивають свої творчі здібності в міських школах естетичного виховання. Їхні перемоги на фестивалях, високий рівень майстерності — це, передусім, заслуга талановитих та професійних викладачів, — говорить очільник міста. — Бажаю школі процвітання та прекрасних вихованців. Обіцяю, що міська влада й надалі підтримуватиме вас та сприятиме в подальшому розвитку.

Вручення сертифіката на півтора мільйона гривень Вручення сертифіката на півтора мільйона гривень

Не обійшлося й без приємних сюрпризів. Міський голова вручив директору Полтавської дитячої музичної школи № 2 Олегу Хниченку подяку й сертифікат на півтора мільйони гривень на проведення ремонтних робіт у закладі та придбання необхідного обладнання.

У звітному концерті взяли участь всі відділення школи. Загалом, концертну програму заходу склали понад шістнадцять колективів — ансамблі бандуристів, оркестри баяністів і народних інструментів, фортепіанні дуети та тріо.

Директор закладу Олег Хниченко говорить, що до цього свята готувалися старанно та наполегливо, адже це підсумок роботи всього колективу за навчальний рік:

— Учні до звітного концерту ставляться як до іспитів. Готуються до нього ретельно, намагаються показати усе найкраще, чому навчилися за рік.

Вихованка ДМШ №2 Надія Герасименко Вихованка ДМШ №2 Надія Герасименко

Чотирнадцятирічна бандуристка Надія Герасименко з захопленням розповідає про любов до музичного інструмента:

— Бандура — невід’ємна частина мого життя. Упродовж восьми років я з нею не розлучаюся. Сум і радість, тривогу і спокій, — за допомогою неї можна передати все.

Довідково:

Полтавська дитяча музична школа № 2 відкрита 1 вересня 1964 року. У 2003 році заклад отримав ім’я Володимира Павловича Шаповаленка — уродженця Полтави, композитора, хорового диригента, музикознавця та журналіста, ведучого музичних передач для дітей та юнацтва на українському радіо.

На сьогодні в ньому працює 64 викладача. Учні опановують гру майже на всіх відомих музичних інструментах, вивчають твори української музичної класики, сучасних композиторів, життєвий та творчий шлях видатних митців світової музики.

У музичній школі працює 6 відділень, на яких навчається 465 учнів, створено 17 учнівських творчих колективів з понад 400 учасників. Всі творчі колективи постійно беруть участь у шкільних, міських та обласних фестивалях, конкурсах і концертах.

Викладачі й учні щороку здобувають високі відзнаки на міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсах, про що свідчать числені грамоти, дипломи, подяки за вагомий внесок у розвиток українського національного мистецтва та високу майстерність. Лише за останній рік понад 100 відзнак, 39 з них — міжнародного та всеукраїнського рівня.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради