Вихованці музичної школи імені Гмирі відзвітувалися концертом

Вчора низка творчих звітів міських шкіл естетичного виховання завершилася концертом дитячої музичної школи №3 імені Бориса Гмирі. Звітний концерт відбувся у міському Будинку культури.

Концертна програма складалася з 40 номерів. Участь взяли вихованці всіх шести відділів закладу.

— Впродовж року діти старанно вчилися, щоб сьогодні вразити глядача, показавши найкраще, — говорить директор закладу Олег Чечотка. — Це своєрідний іспит і для викладачів, і для учнів. Наші діти — постійні переможці Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.

Директор ДМШ №3 Олег Чечотка Директор ДМШ №3 Олег Чечотка

Вихованка закладу Вихованка закладу

Випускник закладу Андрій Романов вважає, що музику мало любити — її потрібно відчувати й щоденно наполегливо працювати. На нього, за словами директора, покладають великі надії. 

— До виконання композиції «Весільний день у Трольхаугені» Е. Гріна, готувався наполегливо та старанно, — говорить Андрій. — Щоразу з керівником виправляли недоліки, доки виконання твору не стало ідеальним. Надалі своє життя хочу пов’язати з музикою — бути не лише музикантом, а й композитором.

Учень ДМШ Андрій Романов Учень ДМШ Андрій Романов

Підтримати юні дарування завітав міський голова Олександр Мамай. Він вважає, що полтавські початкові мистецькі заклади якнайкраще розвивають творчі здібності. А їхні щорічні звітні концерти це доводять:

— Для одних заняття музикою — хобі, для інших навчання в музичній школі може стати початком професійного визначення й першим кроком до великих звершень. Завдання міської влади — створити всі умови, щоб дитячі таланти розвивалися.

Вручення сертифікату на один мільйон гривень Вручення сертифікату на один мільйон гривень

Очільник міста вручив подяку колективу школи та сертифікат на один мільйон гривень для ремонту закладу, а також придбання необхідного обладнання.

Довідково:

Полтавська дитяча музична школа № 3 ім. Бориса Гмирі заснована в 1969 р.

Тут працює 72 викладача, з яких 22 має вищу кваліфікаційну категорію, 4 — звання викладача-методиста й старшого викладача, один викладач є кандидатом педагогічних наук.

У школі працює 6 відділів: 2 фортепіанних, відділ народних інструментів, оркестровий, вокально-хоровий і теоретичний.

Учнівський колектив налічує 516 чоловік. Свій творчий потенціал кожна дитина може розкрити, відвідуючи один з 15 художніх колективів.

Традиційним стає проведення фестивалю-конкурсу фортепіанних ансамблів «Камерата», засновниками якого є ДМШ №3 спільно з управлінням культури виконкому Полтавської міської ради. 

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради